Wpis z mikrobloga

gamingpolska.pl ktoś coś? Pojawiło się u nich w bardzo atrakcyjnej (i podejrzanej) jak na te czasy cenie kilka modeli rtx 3080/3090 z wysyłką po 13.02, ale wyglądają jak sklep znikąd, 0 opinii, spółka z o.o. z kapitałem zakładowym 5k pln, brak wysyłki za pobraniem (a nawet płatności kartą, która dawałaby możliwość chargebacku).

Ale może ktoś zna i coś kupował.

#pcmasterrace
  • 5
@Jan_K: True, nie zwróciłem nawet uwagi - zainteresowały mnie te dwa 3080 i szybko postanowiłem na jednym sprawdzić, czy jest opcja za pobraniem. Później z ciekawości kilka innych puzli typu KRS.
@Viscop: @Panmajak: Może należałoby o tym zrobić znalezisko. Wykop wysoko pozycjonuje, więc jest szansa, że wyskakiwałoby w pierwszych wynikach o gamingpolska.pl . W sumie w regulaminie jest numer, ciekawe co pod nim. Pod tym adresem z kolei mieści się inna firma, w sumie też wyglądająca średnio - http://www.rocksolid.pl/, ale ma chociaż cztery 1 na googlach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jan_K: Słuszny pomysł. Chętnie oddam prawa autorskie, bo raz, że nie jestem dość sprawny w poruszaniu się po wykopie, a dwa, jak widać po liczbie postów, nie przepadam za występami publicznymi :).