Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Asarhaddon: na światłach jak masz zielone to też nie wyprzedzasz na przejściu na drodze z kilkoma pasami ruchu? To co to za różnica czy masz światła czy stoi policjant? I tak piesi mają zakaz wstępu na pasy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Asarhaddon: a dlaczego miałbym nie wyprzedzać na przejściu jak mam zielone, a piesi czerwone, ergo nie powinno ich na tym przejściu być?
@Asarhaddon: nie, chodzi o wyprzedzanie tam gdzie ruch jest kierowany, w domyśle: sterowany, np. przez sygnalizację świetlną
ale kolor nicku zdradza że nie umiesz takiej korelacji sobie wyobrazić
@Pangia: nie wiem jaki zaawansowany algorytm wymagał od Ciebie posłużenia się zmienną "kolor nicku" do udzielenia odpowiedzi, ale najwyraźniej jego obsługa całkowicie wyczerpała moce przerobowe Twojego mózgu, bo nie zauważyłeś, że w moim wpisie wyraźnie zaznaczyłem, że chodzi o ruch kierowany. Zanim coś wyślesz podniecony perspektywą obrażania obcych w internecie, to przeczytaj, czy poza obelgami jest tam coś konstruktywnego.
@Asarhaddon: Mylisz pojęcia. Wyprzedzanie, to gdy przejeżdżasz z większą prędkością obok innego samochodu który jedzie w tym samym kierunku. Nie musi to się wiązać ze zmianą pasa. Jedziesz szybciej niż tamten, to wyprzedzasz. Nie możesz wyprzedzać na pasach, bez różnicy czy zmieniasz pasy ruchu czy nie.
Natomiast ruch kierowany jest wtedy gdy masz sygnalizację świetlną albo stoi smutny pan i kieruje ruchem. Wtedy wyprzedzać możesz, bo na pasach nie znajdzie się
@Asarhaddon: po prostu przez te wszystkie lata zauważyłem że każdy bordo zadaje tak absurdalnie debilne pytania na mirko że to jest #!$%@? niepojęte jak kolorek wpływa na czyiś intelekt
widywałem tu ludzi którzy po powrocie do bycia pomarańczkami znowu potrafili wypowiadać się z sensem