Wpis z mikrobloga

Dobra Panowie i Panie, spać idę, przytulę się do mojej ukochanej i zapadnę w błogi i przyjemny sen. () Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić że jestem szczęśliwy z moją różową. Kto kiedyś bywał tu ze mną na nocnej pewnie pamięta moje depresyjne wpisy, na jakim dnie byłem, dzisiaj z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jestem zadowolony z życia. Pomogła mi częściowo terapia i przede wszystkim udany związek(romantyk here i potrzeba spełnienia w związku motzno) z osobą z którą podzielamy wspólne przekonania i życiowe cele, i jest po prostu nam ze sobą idealnie. Ponadto mam fajną pracę, a wraz ze stabilizacją i ogarnięciem życiowym wróciła chęć i przyjemność z oddawania się swojemu hobby które towarzysz mi od zawsze, także no ogólnie żyje mi się cudownie, i mogę powiedzieć z pełnym przekonaniem że odnalazłem szczęście. Czego i Wam wszystkim życzę!
Dobranoc nocna ()
Zgrywajac_twardziela - Dobra Panowie i Panie, spać idę, przytulę się do mojej ukochan...

źródło: comment_1612229179ulbXvOBmtEtwRsLX2R1pBg.jpg

Pobierz
  • 7
Musiałem to przeczytać x razy celem nawilżenia około-oczodołowych rejonów( ͡° ͜ʖ ͡°)

z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jestem zadowolony z życia


@Zgrywajac_twardziela: z tego, tak szczerze, najbardziej jestem rad :3

choć Matka Ziemia daje każdemu z nas po równo na początku (uproszczenie autora) tak odnaleźć się wśród tego wartkiego nurtu jest #!$%@? trudno; ciesze się waszym szczęściem jesiotry przesłodkie :3