Wpis z mikrobloga

Zobaczcie - dobrze zorganizowana ulica jest obkupiona i utopiona w #gme, szczury pouciekają żeby zminimalizować straty, ale nikt normalny przecież nie będzie realizował tego na takim poziomie.
Obecnie szacują spółkę na ok. $60 i prawdopodobnie to będzie już półeczka startowa (czy przed czy po wyczekiwanym squeezie) przynajmniej przez jakiś czas.
Małpy/retardy/mężowie żon z ich chłopakami udowodnili, że organizacja jest duża kolejna gruba ryba mogłaby się obłowić wciągając resztę na kolejny próg. Pytanie kto z grubych jest gotów zaryzykować tyle forsy.

Zanim wstawisz wykres bańki spekulacyjnej:
Cała akcja miała tak duży medialny rozgłos, że porównywanie tego z działającymi w wąskiej branży 4massem czy Biomedem nie ma sensu. Nikt spoza giełdy tych spółek nie zna.
Na pewno udało się uratować spółkę przed bankructwem, wyleszczając fundusze zbijające kurs do kilku dolarów, a jeśli restrukturyzacja się uda po tej całej pompie to możemy mieć solidna spółkę w ręku, a która dodatkowo będzie zbyt dużym ryzykiem do grania na shorty.

Tylko cierpliwość Was może uratować

#gielda
  • 16
@Majaque: ja tylko przypominam, że realna wartość tych akcji to 4$ xD
Jak były po 300, to ludzie pisali, że to półka startowa, potem 250, 200, 100, teraz jesteśmy na poziomie 60$
Ale to dalej nie zmienia faktu, że to napompowana bańka, przeciwko której grają miliarderzy z funduszy inwestycyjnych, a realna cena tych akcji to gówno. Scenariusz, w którym te akcje polecą na poziom jednej cyfry jest bardzo prawdopodobny.
@Trixie: Ja wiem, że to obecnie gorący kartofel jest, ale nie załadowałem się wysoko. Przez jakiś czas byłem na nich na plusie i jest szansa, że jeszcze będę bez drastycznych skoków kursu.
@Trixie: kiedyś tak ale nie wykluczone jest to że shorty mogły zostac otwarte na 300+ i na dniach mogą zostac zamykane i znów kurs może iść w górę

Łatwo mi to pisać bo mam kilka złotych wpakowane i to dzis na $72
@XaVeN_PL: sam pewnie obkupię się, jeśli zobaczę, że znowu te akcje idą do góry i wolumen jest wysoki, niedługo potem sprzedając, ale granie długoterminowo na tych akcjach to debilizm i łatwa droga do stracenia dużej ilości pieniędzy.