Wpis z mikrobloga

W jaki sposób tanio przelać BTC z binance na electrum? Binance życzy sobie prawie 75 zł za taką usługę co mi się nie bardzo opłaca. Wcześniej kombinowałem z wymianą na BNB, bo BNB ma tanie przelewy, wtedy to na https://fixedfloat.com/ gdzie wymieniałem to na BTC i stamtąd już szło przelewem z normanym fee na electrum. Ale czy muszę tak kombinować za każdym razem, czy może są tańsze i szybsze sposoby?
#bitcoin
Amenotejiikara - W jaki sposób tanio przelać BTC z binance na electrum? Binance życzy...

źródło: comment_1612648884S0N3JjS8umtGx27bTAkS32.jpg

Pobierz
  • 27
@emjot86: myślałem o inwestowaniu w to 500 zł miesięcznie max. W zaokrągleniu, jeśli przy 750 zł inwestycji 75 zje mi fee to będzie 10% w plecy, przy 1500 zł czyli tyle ile bym powiedzmy włożył w 3 miesiące to byłoby dalej 5% w plecy, a tyle to sobie liczą chyba nawet w bitomatach i kantorach to nie wiem czy jest co wydziwiać z tym binance przy takich kwotach.
@Amenotejiikara: jest jeszcze ramp.network - tam kupiłem dwa tygodnie temu 100Euro z fee 3 euro prosto na portfel - ale teraz fee wychodzi na poziomie 11euro... nie do końca rozumiem od czego tam zależy - mempool nie stoi jakoś wysoko....
@Amenotejiikara: Niestety albo wóz albo przewóz binance można łatwo wpłacić fiat i nie ma z tym problemu revolut a np na bitpande już sobie z revoluta nie przelejesz obsługa też na plus przy binance, duża giełda powinna być dobrze chroniona