Wpis z mikrobloga

W jaki sposób tanio przelać BTC z binance na electrum? Binance życzy sobie prawie 75 zł za taką usługę co mi się nie bardzo opłaca. Wcześniej kombinowałem z wymianą na BNB, bo BNB ma tanie przelewy, wtedy to na https://fixedfloat.com/ gdzie wymieniałem to na BTC i stamtąd już szło przelewem z normanym fee na electrum. Ale czy muszę tak kombinować za każdym razem, czy może są tańsze i szybsze sposoby?
#bitcoin
Amenotejiikara - W jaki sposób tanio przelać BTC z binance na electrum? Binance życzy...

źródło: comment_1612648884S0N3JjS8umtGx27bTAkS32.jpg

Pobierz
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rysiekryszard: a powiedz mi. Gdzie to ogarnąć kiedy na bitpandzie można wyoalacac z takim, niskim free? Czy oni to po prostu sami ustalają jak mempool jest pusty? Aktualnie co widzę przy próbie transferu to fee trochę ponad 0.0003
@Shogun90:
Na binance korzystam z przelewu revolutem bo fajne przewalutowanie i błyskawiczna płatność, jakie płatności obsługuje bitpanda? Trzeba specjalnie po to zakładać konto walutowe skoro nie obsługuje revoluta? Czy może obsługuje naszą walutę?

@rebahr:

binance kuoujesz, transfer np. na bitpanda i z niskim free na portfel.

A fee za przelew na bitpandę? Przecież binance dalej sobie za to liczy 75 zł, bez znaczenia chyba czy na portfel czy na inną