Wpis z mikrobloga

#rozdajo #wosp #wosp21 #rysunek

Od miesiąca zbieram się, żeby zrobić #rozdajo książki Jordana Petersona "12 rules for life". Dostałem dwie i jeden egzemplarz jest dla mnie wystarczający. Drugi trafi do wylosowanej osoby. Nie przypadkiem to właśnie dzisiaj zebrałem się do tego rozdajo, bowiem dzisiaj kończy się aukcja syna który wystawił kalendarz na WOŚP #wosp. Sam szkicował, ja wstawiłem to do kreatora i tak oto powstał Kalendarz Superbohatera 2021. W porównaniu do rysunków, które tutaj obserwuję na wykopie to to jest sztuka dziesięciolatka, ale no właśnie, on ma tyle ma i jest bardzo dumny z tego, że "dokłada swoją cegiełkę" własną pracą. Kalendarz nie musi mieć już więcej podbić, bo i tak już osiągnął niesamowitą jak dla mnie cenę (i dla syna też), ale uważam, że dobrze jest pokazywać dobre przykłady (no i oczywiście że liczę że ktoś podbije, inaczej bym nie wstawiał;)

Link do aukcji

Losowanie zrobię jutro o 22 z jakiegoś generatora (przetestowałem #mirkolos i działa dobrze). Przesyłka wyjdzie paczkomatem. Zielonki nie biorą udziału.
CoinOperator - #rozdajo #wosp #wosp21 #rysunek

Od miesiąca zbieram się, żeby zrobi...

źródło: comment_1612711393cYP6t1U4nKtKOKFIgt8iDz.jpg

Pobierz
  • 14