Wpis z mikrobloga

@Take_shrooms: Verbier*. No właśnie o tym aucie się dowiedziałam już po zrobieniu rezerwacji, no ale trudno, zostawimy na parkingu w mieście obok i dojedziemy taksą. Pierwszy raz jadę do Szwajcarii na narty to zobaczę jak z tą kuchnią u nich :p Miały być Włochy, no ale nie wyszło.
@Take_shrooms: Niby mają ogłosić, ale słyszałam ploty, że tylko dla lokalsów, zobaczymy. A do tej Szwajcarii którędy jechałeś? Bo z tego co widzę zakaz zatrzymywania się na nocleg i w Niemczech, i w Austrii, i w Czechach, więc chyba trzeba będzie na jeden strzał pojechać.
No właśnie o tym aucie się dowiedziałam już po zrobieniu rezerwacji, no ale trudno, zostawimy na parkingu w mieście obok i dojedziemy taksą. Pierwszy raz jadę do Szwajcarii na narty


@pianinka: Żebyś się zdziwiła tą taksą... Samochód zostawiasz na parkingu w Täsch np. na Matterhorn Terminal lub jakimś inny w okolicy, idziesz na stację kolejową, kupujesz bilet i jedziesz prosto do centrum Zermattu. Tam ewentualnie elektryczną taksówką do hotelu czy innego