Wpis z mikrobloga

Przez aferę ze shadowbańcem zrobiło się bardzo nerwowo na jutubie! Oto przedwczoraj wierny widz znanych majstrów postanowił zrobić dla nich zrzutkę (link do filmiku: https://youtu.be/XprJ1loV4aA?t=180). Nie minęły dwa dni, a zrzutka już "została usunięta przez użytkownika". Nie wiem, co się stało, nie wiem, dlaczego majstry histerycznie reagują w komentarzach na "porównywanie ich do Łukasza" - przecież widz chciał dobrze, chciał tylko pomóc swoim ulubionym jutuberom! Może to był nawet ten sam widz, co założył zbiórkę na HDS-a? :)

Faktem jest, że ten kanał można ostatnio pomylić z Telezakupami, ale... Ludzie, nie bądźmy wilkami dla jutuberów! Oni się dla nas obnażają, więc nie żałujmy dla nich grosza na nowej projekty! ;)

#lukaszbudowlaniec
berman - Przez aferę ze shadowbańcem zrobiło się bardzo nerwowo na jutubie! Oto przed...

źródło: comment_1612966410lovcTYxqq5a592pKu0XvLi.jpg

Pobierz
  • 62
@JanPatus: Właśnie nie wiem, dlaczego usunęli tą zbiórkę, nie widzę jakiegoś specjalnego hejtu, może pokasowali te nienawistne komentarze? A ukasz rzeczywiście nigdy nie prosił o suby i "łapki w górę", za to akurat plus dla niego. Po prostu pokazywał to, co ludziom było potrzebne, i go subowali. Do czasu.
Nie prosil o suby = typowa zagrywka.
Nie pamietam juz gdzie to przeczytalem, moze u niego w komentarzach, ale bylo podejrzenie, ze kupuje suby.
@berman: zazwyczaj jak ktoś mówi, że czegoś nie chce to jest to celowy zabieg. Po co kilkanaście razy o tym wspominał? Na socialblade po takich tekstach w słupki subów mają zwyżkę.
@JanPatus: Dla ŁB robił zrzutkę gość z Gołdapi, czy to rodzina nie wiem...ale była przygotowana bardzo dobrze... czyli nie chcę... dalej nie chcę, no może? a niech będzie. w tym czasie czytał komentarze co ludzie o tym myślą...marketing.... Nie widziałem zrzutki CDR... ale była chyba bez przygotowania widzów na to i efekty sa jakie są. Co dziś robimy reklamują, oficjalnie się przyznają po cichu, czasami w komentach, plus małe logo od
@knf1: To akurat można sprawdzić, patrząc, czy nie miał skokowych przyrostów liczby obserwujących. Tylko, że specjalizowane narzędzia są potrzebne, te przyrosty mógł mieć na początku, potem już szło liniowo.
@berman: Jak nie przegną pały to może wyjdzie coś wielkiego. Ale udział Maria Bricomańca Rentiera może tutaj zaszkodzić temu projektowi. Obawiam się że za kilka miesięcy mogą całą grupą pojechać na "szkolenie" z "inwestowania w nieruchomości" u Kuby Midla i wtedy to będzie koniec ich wszystkich tak jak Mario się skończył promując naciąganie Midla na szkolenia (te ujęcia jak Kuba podjeżdża Porsche itp bujanie naiwnych).