Wpis z mikrobloga

#przegryw #gry #csgo #spermiarzalert #spermiarz
Je Hebe. Zacznę od tego,że w csgo zacząłem grać od lipca tamtego roku i przez ten czas,#!$%@? #!$%@? w koło czas poznawałem wiele osób. Więc tak,poznałem takiego chłopaka. Gość w moim wieku czyli końcówka szkoły średniej,mały,wygadany i #!$%@? głupi,ale to nie głupi,że nie mądry to patentowany debil. Jakoś tak od tego pamiętnego lipca poznaliśmy w sierpniu dziewczynę o rok starszą,fajna taka miła w ogóle. Chłop co zrobił to się w głowie nie myśli. Ja+on+inny znajomy+ ta dziewczyna graliśmy razem w cs'a i gadaliśmy to ten jak zaczął to nie skończył. Gadał jej,że by ją ruchał,całował etc etc. Ja+ ten drugi znajomy beka z opa bo co on #!$%@? a ten swoje. Jakoś tak we sierpniu poznaliśmy kolejną dziewczynę. Już w naszym wieku(do tamtej historii potem wrócę).
#!$%@? jak my,ale,ale tamta dziewczyna po tym co ten nagadał i jakiego spermiarza robił z SB w końcu przestała gadać z nami xDDD i pewnego dnia wbiła na komunikator steam(tak wiem,że jest ds czy teamspeak,ale,że ten gość ma tak #!$%@? pc to nie może odpalić tych rzeczy w tle) i było warto ją namawiać żeby wbiła. Ja jebe. Czy wy mirki macie może znajomą która jest 7/10 albo 6,5/10 I w krótkim czasie znajdzie sobie chłopa. Noooo to ona. Gdzieś tak w wrześniu znalazła sobie chłopaka w jej wieku i wszystko git no nie? No do końca nie gość jak to usłyszał ledwo co się nie popłakał. I ja rozumiem sam miałem taką sytuację co chłop i go rozumiem w tym przypadku w 100%,ale jak on chciał,żeby ona była jego jak
A- mieszkają od SB z jakieś 100-200KM B- znają się tylko przez grę,może coś tam pisali z SB na msg,ale wciąż to nie to samo. Gość autentycznie nie chciał z nią gadać xDDD. I mamy teraz czyli pierwsza połowa lutego gadam z tą dziewczyną z września co poznaliśmy i z tym opem i gadamy o insta i ten mówi coś o jej insta,że ma fajną dupę i my takie xDD z niego KeKw z opa jak sam #!$%@?.
Gdzie dodam,że ta znajoma to gra z nim dla beki i ostatnio poznał o 1 rok młodszą dziewczynę i ja jebe xD czekam na rozwój sytuacji i może napiszę.
  • 12
@Dziurkaczdofarby-14: Mnie nudzą gry sieciowe.
Gram tylko w single player'owe i zawsze używam cheat'ów lub trainer'ów.
Nie wyobrażam sobie grać bez aktywnej nieśmiertelności, nieskończonej amunicji i pieniędzy, oraz czasami niezniszczalność pojazdów.