Wpis z mikrobloga

  • 1148
@MirekStarowykopowy: Tak, wciskanie wszędzie gdzie się da tej chorej ideologii to upadek naszej cywilizacji — gwóźdź do trumny, że tak powiem. #!$%@? 1000-letniej kultury w imię osób, które powinny być niszą społeczną bez posłuchu. Dobre nowe filmy to ułamek tego co było kiedyś, już nie mówiąc, że zaczyna to wpływać na życie codzienne normalnych ludzi.
  • Odpowiedz
Tak, wciskanie wszędzie gdzie się da tej chorej ideologii to upadek naszej cywilizacji — gwóźdź do trumny, że tak powiem. #!$%@? 1000-letniej kultury w imię osób, które powinny być niszą społeczną bez posłuchu. Dobre nowe filmy to ułamek tego co było kiedyś, już nie mówiąc, że zaczyna to wpływać na życie codzienne normalnych ludzi.


@Niukron: W twojej wyobraźni. Zobacz czym się ekscytujesz i czym żyjesz. xD Ludzie sobie w śniadaniówce robią
  • Odpowiedz
@G06DbT już się przejada, netflix HBO Disney, nie idzie obejrzeć czegokolwiek od cholernej ideologii wciskanej na siłę. Jakbym miał uczyć się statystyki ludzkości na podstawie dzisiejszych filmów i reklam uznałbym że połowa mieszkańców ziemi to czarni a druga połowa geje i inne wynalazki…
  • Odpowiedz
  • 106
#!$%@? 1000-letniej kultury w imię osób, które powinny być niszą społeczną bez posłuchu


@Niukron: Super potężna kultura, skoro #!$%@? ją chłop trzymający za rękę drugiego chłopa xD
  • Odpowiedz
@WielkiNos: W gówno programie pokazują flagę LGBT i już koniec świata. Cywilizacja upada kolejny raz (który to już z kolei?). Oczywiście to jedyna rzecz, którą zajmuje się teraz rząd, więc twój post na pewno nie jest małą manipulacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
a co na tym straciłaś? Tłuściocha czy studio yayo?


@assninja no właśnie jeszcze nie wiem, bo nie widziałam - pytałam wyżej kogoś, kto może streści co mówili. Wiem, że cały twitter zarąbany tym.
  • Odpowiedz