Wpis z mikrobloga

@WielkiNos:

Czy ktoś przez to ucierpiał?


Tak, uczucia religijne prawaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trochę to smutne, że ludzie mają tak smutne życie, że muszą się zajmować gejami w telewizji xD
Tak, wciskanie wszędzie gdzie się da tej chorej ideologii to upadek naszej cywilizacji


@Niukron: to widocznie #!$%@? ta cywilizacja, czy ta 1000letnia kultura, chociaż nie wiem o której kulturze mówisz, bo katolicka polska zbudowana na rodzimej słowiańskiej kulturze to powstawała może i od X wieku, ale długo ta zachodnia propaganda niszczyła tutejsze wierzenia i kulturę. Więc żadne 1000 lat. No i jeżeli ta twoja "chora ideologia" jest aż takim zagrożeniem dla
@Logytaze: nie oglądam w ogóle tv, ale ile można wciskać wszędzie lgbt. Przecież to jest bardzo mały odsetek społeczeństwa (nic do nich nie mam, niech sobie robią co chcą w łóżku), a zachowujemy się tak, choćby było ich z 3/4 ogółu. To jest jakaś paranoja.
@WielkiNos: ja to się tam nie znam, ale widzę, że ludziom powoli przejadą się wciskanie tej ideologii wszędzie, gdzie się da.


@G06DbT:
Oczywiście, że się przejada, trend LGBTQWERTY w krajach zachodnich wyhamował to PEŁO musiało wciskać ludziom niechcianą ideologię 0.2% społeczeństwa poprzez konia trojańskiego Szymka.