Wpis z mikrobloga

@PatologiiZew: Z jednej strony spoko, że PO się wykrwawia. Z drugiej strony jak już człowiek chce dać szansę nowemu ruchowi to widzi twarze jak Kloska czy Mucha i tak trochę słabo. Do wyborów jeszcze daleko, ale coś czuję że znowu nie będzie na kogo głosować xD.
@PatologiiZew: Ciekawe tam intrygi musiały odchodzić. Podobno jeszcze dzisiaj miała wziąć udział w konferencji KO :)
Cenny nabytek dla PL2050, bo merytorzyczna posłanka. Ciekawe, że bez Ziomocha, bo o nim też była mowa i patrząc na jego wpisy na Twitterze to raczej kwestia czasu.
XDDDD tak holownia który deklarował ze jako prezydent podpisałby całkowity zakaz aborcji nawet martwych płodów wcale nie jest katoszurem XDDD


@twoi_oyciec: ale z cb manipulant i ignorant jednocześnie. Hołownia mówił że w tak ważnej kwesti nie mógłby podjąć decyzji bez np wypowiedzi społeczeństwa w referendum. I jeśli w tedy większość by była za zakazem aborcji to w takim przypadku by ja podpisał
@mrKuaku: z ciebie manipulant i ignorant

W parlamencie właśnie został odrzucony obywatelski projekt ustawy usuwający z listy wyjątków umożliwiających w Polsce przerwanie ciąży, sytuację gdy mające się urodzić dziecko ma wady rozwojowe. Czy ten projekt to dobry pomysł? Bardzo dobry. Czy gdybym był posłem, podniósłbym za nim rękę? Bez chwili wahania, nawet gdyby mieli mnie skądś wywalić, albo Wanda Nowicka z Joanną Kluzik – Rostkowską miałaby na mnie krzyczeć, że nie
@BrakPomysluNaNick powiem ci szacunek że chciało ci się znaleźć jakiś wywiad z 2013 czy 2015 roku, gdzie Hołownia był dziennikarzem a nie predentendem do posady prezydenta RP.

Pomijajac fakt że wiele razy podkreślał że teraz jako polityk ma inną perspektywę niż dawniejsze osobiste poglądy.

Ale co najważniejsze piszesz że Hołownia jako prezydent przyklepalby zakaz aborcji a podajesz wywiad w którym wyraźnie SH mówi że jako POSEŁ a nie prezydent, zagłosowałby za. No
@mrKuaku: a no tak, dawno i nieprawda więc się nie liczy. To że kiedyś, wcale nie tak dawno, wielokrotnie prezentował takie poglądy w sprawie aborcji z powodu wad płodu a teraz prezentuje takie:

Dziś naszym przeciwnikiem jest nieludzka władza, która chce zmuszać ludzi do heroizmu

jest bardzo wiarygodne.
Grzeszysz niesamowitą inteligencją wierząc mu w tej sprawie. Nie to co ja który uważam że jak ktoś poparłby coś jako poseł to poparłby
@BrakPomysluNaNick

Grzeszysz niesamowitą inteligencją wierząc mu w tej sprawie. Nie to co ja który uważam że jak ktoś poparłby coś jako poseł to poparłby też na innym stołku.


Ale uważaj sobie co tam ci się podoba, dowaliłem się bo ewidentnie rozpowszechniasz fake newsa, coś co nigdy Hołownia nie zadeklarował.