Wpis z mikrobloga

Uwaga WYSOKIE NAPIĘCIE... Pokopało mnie niemiłosiernie dzisiaj co widać na filmiku lol :P

Pin press vs chains 1RM 254kg (190kg sztanga + 64kg łańcuchy). PR aż +5KG, czułem że dam dzisiaj radę, ale grind był jak widać ogromny. Źle zgrałem się ze spoterem i trochę nie wyszło ściąganie sztangi ze stojaków. W trakcie natomiast troszkę spanikowałem, przez co za bardzo zacząłem ciskać nogami i dostałem "drgawek", i jako że eksperymentuje z nowym ustawieniem nie wiem czy dupa mi się na moment nie oderwała od ławki, drobna sprawa w każdym razie.

OHP lockout 200kg x 1... tutaj to mną naprawdę potrząsnęło :P

Wykończyły mnie te dwa maksy, więc asysty już drobne i na szybko. Ciekawe że lockouty odczuwa się zupełnie inaczej niż inne warianty wyciskań. To znaczy ja przynajmniej odnoszę takie wrażenie, po ciężkich lockoutach nie czuję zmęczonych mięśni ale bardziej "stawy" no trudno to opisać, ale ból/zmęczenie jest w innych miejscach :)

Kolejny kroczek do przodu :)

Pin press vs chains 1RM 254kg x 1
OHP lockout 1RM 200kg x 1
DB triceps rollback 40kg 3x8
Behind head cable triceps extension 3x8
Biceps cable curls 4x12
Band rear delts 4x20

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Uwaga WYSOKIE NAPIĘCIE... Pokopało mnie niemiłosiernie dzisiaj co widać...
  • 33
Słuchasz metalu tylko z podgatunku gównianego?


@barbarianAx: A powiedz mi jakie to te niegówniane? Jak bym miał wybrać tylko i wyłącznie jeden, to dla mnie byłby to thrash, szczególnie old school, bo new wave w większości zupełnie do mnie nie przemawia :)
@IntruderXXL: mam pytanie o ćwiczenie

DB triceps rollback

W czym ten wariant jest lepszy od podobnego ćwiczenia w którym ramiona są sztywno w stosunku do tułowia, a tylko ruch jest w łokciu i izolujesz triceps?
W czym ten wariant jest lepszy od podobnego ćwiczenia w którym ramiona są sztywno w stosunku do tułowia, a tylko ruch jest w łokciu i izolujesz triceps?


@Timidek: Podobno ma większe przełożenie na wyciskanie leżąc, bardziej uderza w obszar tricepsa tuż przy łokciach, pozwala także użyć większego ciężaru.
@IntruderXXL: Bo takie metody na typowej mordowni to kosmos, nie mówiąc o sieciowkach typowej pedaliadzie gdzie większość sobie pomouje na maszynach lub biega na bieżni obczajajac swoje wdzianko/fryzurę. Jakbyś wszedł i zaczął robić swój trening na takiej siłowni to się założę, że ta właśnie pedaliada by się zbiegla obserwować co Ty robisz po co i w jakim celu, nie mówiąc o trenerach personalnych typu mój taki dalszy znajomy gdzie on przeczytał