Wpis z mikrobloga

@tomasz_kogut: powiedz mi Mirku, jak podzielisz się taką chmurką, to jak to jest z tym całym dzieleniem miejsca, każdy ma swoje 250GB, czy trzeba to robić umownie, ja nie wchodzę do Ciebie a ty do mnie?
  • Odpowiedz
@qwerty93: Sześć całkiem oddzielnych kont. Ja po kupieniu subskrypcji MS 365 Family mogę podać pięć loginów do różnych kont MS (teoretycznie rodziny ;) ), na których się zwiększy pojemność OneDrive do 1TB. Poza tym uzyskają te konta inne profity jak na przykład Office 365.
  • Odpowiedz
@tomasz_kogut pytanie. Kupiłeś oficjalnie przez stronę MS czy w sklepach, np. na morele jest sporo tańsze niż oficjalnie, ale tutaj jest informacja, że można office zainstalować maks na 5 komputerach pomimo że może go mieć do 6 użytkowników. Czy u Ciebie też tak jest czy każdy z 6 użytkowników może u siebie mieć zainstalowanego office'a i aktywnego?
  • Odpowiedz
@mcichy10: Wydaje mi się, że nie ma chyba znaczenia gdzie się kupi. I tak i tak to jest pakiet MS 365 Family. :) Ja na najbliższy rok kupiłem kod aktywacyjny na Allegro. Każdy z sześciu użytkowników z rodziny może zainstalować i aktywować Office 365 na pięciu komputerach (swoim kontem MS).
  • Odpowiedz