Wpis z mikrobloga

Coraz więcej ludzi bez maseczek widuję. Byłem zmuszony dziś pochodzić trochę pieszo po centrum miasta i gdzieś co piąta osoba była bez maski. W komunikacji miejskiej już troszkę gorzej, ale też kilka osób naliczyłem.

Piękny widok zobaczyć w końcu normalne twarze, uśmiechnąć się do kogoś czy zobaczyć zwykłe, ludzkie emocje.

Jest dobrze, ale wciąż może być lepiej. Myślę, że wiosna, a już w ogóle lato załatwi sprawę. ( ͡ ͜ʖ ͡)
#koronawirus
  • 23
no pewnie, nie wyobrażam sobie że w lato w upały ludzie będą nosić cokolwiek na twarzy gdzie ledwo da się oddychać bez maski przy dusznym dniu.


@kruszomek: ja po cichu liczę, że maski oficjalnie zostaną. Ale liczę na to tylko dlatego by zobaczyć fikołki szurów, którzy nadal będą je popierać. Pic rel. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Również teraz mówią o tym, że wzrosty zakażeń to przez jednorazowe
Krupier - > no pewnie, nie wyobrażam sobie że w lato w upały ludzie będą nosić cokolw...

źródło: comment_1613587624Obs54oRXVlI0FR1sZFAWnq.jpg

Pobierz
@Krupier: Sprawdziłem sobie dziennik ustaw i nic nie ma nowego. Jest rozporządzenie zmieniające z 5.02, ale nic w nim nie ma o przedłużeniu nakazu maseczek. Jak masz gdzieś rozporządzenie, w którym przedłużyli te maski to podeślij, bo ciekaw jestem
@Krupier przecież typowy polski wyraz twarzy to skrzywiona morda ( ͡ ͜ʖ ͡) no chyba że to nie w Polsce było. Ja wraz z wiekiem dojrzałam do tego, że będę pozdrawiac rodaków słowami wypierd#laj ( ͡° ͜ʖ ͡°)- bo się aż za często wpierd#laja z dobrymi radami z d#py.