Wpis z mikrobloga

Coraz więcej ludzi bez maseczek widuję. Byłem zmuszony dziś pochodzić trochę pieszo po centrum miasta i gdzieś co piąta osoba była bez maski. W komunikacji miejskiej już troszkę gorzej, ale też kilka osób naliczyłem.

Piękny widok zobaczyć w końcu normalne twarze, uśmiechnąć się do kogoś czy zobaczyć zwykłe, ludzkie emocje.

Jest dobrze, ale wciąż może być lepiej. Myślę, że wiosna, a już w ogóle lato załatwi sprawę. ( ͡ ͜ʖ ͡)
#koronawirus
  • 23
  • Odpowiedz
@Krupier: jak sądzisz, jest szansa, że rząd tak jak rok temu, latem będzie można chodzić na podwórku czyli na otwartych przestrzeniach pod gołym niebem bez maseczki?
  • Odpowiedz
chcesz mieć tu drugie Zakopane?


@stefan_pmp: no pewka. Fajna impreza była.

jak sądzisz, jest szansa, że rząd tak jak rok temu, latem będzie można chodzić na podwórku czyli na otwartych przestrzeniach pod gołym niebem bez maseczki?


@Rumix24: nie wiem i mam to gdzieś bo ja i tak wszędzie chodzę bez maski.
  • Odpowiedz
no pewnie, nie wyobrażam sobie że w lato w upały ludzie będą nosić cokolwiek na twarzy gdzie ledwo da się oddychać bez maski przy dusznym dniu.


@kruszomek: ja po cichu liczę, że maski oficjalnie zostaną. Ale liczę na to tylko dlatego by zobaczyć fikołki szurów, którzy nadal będą je popierać. Pic rel. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Również teraz mówią o tym, że wzrosty zakażeń to przez jednorazowe
Krupier - > no pewnie, nie wyobrażam sobie że w lato w upały ludzie będą nosić cokolw...

źródło: comment_1613587624Obs54oRXVlI0FR1sZFAWnq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kruszomek: też mnie to ciekawi. Tym bardziej, że to rok bez wyborów więc nie mają jakiegoś większego celu by luzować obostrzenia.

Pozostaje nam tylko żyć tak jak się powinno żyć olewając zamordystyczną "władzę".
  • Odpowiedz
@Krupier: XD serio ktos z was nosi maske na zewnatrz? Przeciez to totalna bzdura.
U mnie na rejonie malo kto nosi - miasto, niedaleko lasu - moze to tez dlatego.
  • Odpowiedz
@Krupier: Sprawdziłem sobie dziennik ustaw i nic nie ma nowego. Jest rozporządzenie zmieniające z 5.02, ale nic w nim nie ma o przedłużeniu nakazu maseczek. Jak masz gdzieś rozporządzenie, w którym przedłużyli te maski to podeślij, bo ciekaw jestem
  • Odpowiedz
@Krupier przecież typowy polski wyraz twarzy to skrzywiona morda ( ͡ ͜ʖ ͡) no chyba że to nie w Polsce było. Ja wraz z wiekiem dojrzałam do tego, że będę pozdrawiac rodaków słowami wypierd#laj ( ͡° ͜ʖ ͡°)- bo się aż za często wpierd#laja z dobrymi radami z d#py.
  • Odpowiedz