Wpis z mikrobloga

@Servv miałem tak jak u ciebie z tym że u mnie po dwóch stronach zburzonej ścianki była różnica w grubości tynku 0,8cm.
Mimo to narzuciłem tynku, zaciągnąłem jako tako dużą paca i podrownalem gładzią na koniec.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Servv: wszystko zależy jak krzywo jest, ale i tak kg najlepiej bo najszybciej najtaniej i najmniej syfu ścianę skuwasz tylko tam gdzie placki walisz, pod płytą prąd puścisz bez syfu
@Servv: Przemyślałem sprawę raz jeszcze, obczaj, czy ściana jest w miarę równa, bez odchyleń na ~2cm, jak tak, to daj tam gk na małe placki, albo nawet grzebień, co tam stracisz? 2cm? :-) Tak będzie najłatwiej i najtaniej :-)
@Gruby_Wujo: pierwszy link z brzegu bralem, ktoś kto potrzebujesz 2 czy 3 sztuk na jedną ścianę nie będzie jezdził po hurtowniach.

@Thomasx17: nie zajmuje się już remontami bo za bardzo przykładałem się właśnie do tego żeby ściana faktycznie była idealnie równa.

@merciless85: system Atlasa jest fajny, ale OP nie chce tracić cennych centymetrów w wąskim przejściu. A przy tym systemie ucieka dodatkowe 2-3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Servv: Ja bym na ustawiał kartonów żeby wypełnić pustą przestrzeń i to gipsikiem zrównał z drugą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Servv: płyty gk, jeżeli ściana nie trzyma pionu to najpierw docinasz paski z gk tam gdzie trzeba, a już takie całkowite ustawianie pionu- dopierdielasz więcej klaju i dostukujesz