Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: majonez samopoziomujący xD

@Sleepwalker: #!$%@? Pan, olejną można poobijać młotkiem jak w latach 80 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


co do goldbanda i rotbanda to nie wiem co się wszyscy tak tego usrali - MP-75 i lecisz
Cenowo wychodzi o 30-40% taniej niż G i R, i tak trzeba później dać finisz, fajnie się układa, można walić na grubo

Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy używają goldbanda
@Felonious_Gru: słyszałem plotki, że ktoś kiedyś zatarł goldband na mokro pod farbę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Sleepwalker: mówimy o równaniu ścian, tu chodzi o to, że #!$%@? tynkiem jak łopatą

cholera, nawet mario tynk w korytarzu przy grubej narzutce robił na goldbandzie... chyba nasza przyjaźń się skończy

wolę majstra rafała, on na cementowych jedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
G.....o - @Felonious_Gru: słyszałem plotki, że ktoś kiedyś zatarł goldband na mokro p...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gruby_Wujo: goldbandem się łatwiej robi jak ktoś pierwszy raz bo drobniejszy piesek, no ale mp 75 wygrywa ceną i sam na nim ostatecznie robiłem z tego powodu, ale i tak najlepiej by było dać płyty oszczędziło by się masę czasu i kasy
@ElCidX: kurna, przy narzutce powyżej centymetra widać jakąkolwiek różnicę?

ja zawsze wolałem empeka - dolewasz wody, mieszasz i nakładasz na lizaka jak masełko <3
markieting, #!$%@? jego mać

tak samo jak u mnie #!$%@? GS250 - nie robiłem na lepszym finiszu z wora
@ElCidX: jak zorganizujecie mi ochronę 24/7


to pomyślimy

a tak serio... ja mam u siebie na stanie kilkanaqście tysięcy pozycji, co czasem zerknę na "promocje" w marketach to mi się przypomina żeby pisać

ale to jest czasem temat taki no... nie dla ludzi, którzy kupują w tych marketach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gruby_Wujo: nie widać, ale.mi się go jakoś lepiej kładło ale nie jest wart tych 40 procent więcej więc jechałem na mp75. I następnym razem też od razu bym robił na mp75 bo cena