Wpis z mikrobloga

zainspirowany filmiki incelmatics o demografii
postanowiłem sprawdzić czy w Polsce tez jest nadwyżka młodych mężczyzn
jest jak w każdym rozwiniętym kraju

zrobiłem takie ułomne kwadraciki zakładając ze mężczyźni rywalizują o kobiety w swoim wieku lub max 5 lat młodsze
i wychodzi ze jeżeli urodziłeś się w latach 90-00 to masz #!$%@?, gdyż trafiamy w nisze gdzie rodziło się najmniej dzieci w historii danych dostępnych na GUS od 1970, co za tym idzie aktualnie jest najmniej dziewczyn w wieku 18-21 lat w powojennej historii tego kraju. Jak miałeś ochotę zbałamucić jakaś studentek 1-3 roku to rywalizujesz ze stadem wolnych samców w wieku 20-35 lat, gdzie z każdego roku deficyt kobiet sięga 10-12k. (z tego samego powodu teraz tak łatwo dostać się na studia, bo limitów żadna uczelnia nie zmniejsza bo po co, maturzystów mniej)
Chyba nic dziwnego ze najbardziej na strajkach kobiet krzyczą te młode Julki skoro korzystne warunki do hipergamii stworzyły im się same.

However, jest promyk nadziei dla młodych Oskarów urodzonych w latach 2005-2010, wbijają się oni w krótki wyż demograficzny ze szczytem ok 2010 roku. Wtedy młodych studentek szukających starszego o max 5 lat chłopaka będzie więcej niż tych ze chłopaków.

#blackpill #redpill #przegryw #demografia #ludnosc
valko77 - zainspirowany filmiki incelmatics o demografii
postanowiłem sprawdzić czy ...

źródło: comment_1614143944oYrkrtA4VXumymnTRgX5Fk.jpg

Pobierz
  • 28
@rouli: ja jestem zajęty i mam zawód ustawiający mnie w 10% top mężczyzn z perspektywą rozwoju do 3-5 % top

Tagiem przegryw, Red i blackpill zainteresowałem się po stajkach kobiet i tak sobie hobbistycznie analizuje zjawiska socjologiczne, bo dzieje się aktualnie najwięcej od rewolucji seksualnej imo
@Mazurski_Separatysta: A jak nie miałeś do tej pory dziewczyny, to też nie licz, że pierwsza znajomość będzie na całe życie. Taki człowiek nawet nie wie, jakiej partnerki szuka. Czyli może po 40 byś założył rodzinę przy dobrych wiatrach. No i jeszcze może się okazać, że przyzwyczajenia kawalerskie zbyt mocne, szlaki neuronalne zbyt umocnione i sam dasz sobie spokój.
@sramnawas: oczywiscie nie każda ma w głowie balangi i knagi, ale większość

Prawdopodobnienstwo to rzecz którą należy się kierować w życiu. Wybierz zawód który da ci największe prawdopodobieństwo życia w dostatku, i najmniejsze ryzyko zgonu przy pracy.

Szukanie partnerki w bibliotece? Można ale prawdopodobnstwo małe. W piwnicy zerowe, więc zawsze lepsze wyjście do ludzi.

Ja polecam młodym mirkom uderzać do dużych miast studenckich. Najlepiej na uczelnie mocno zfeminizowane, politechnika odpada, humany