Wpis z mikrobloga

@Kuklak: Czyli przeciętne wynagrodzenie pielęgniarki jest mniej więcej równe średniej płacy w Polsce. Sporo jak na zawód który mogłaby wykonywać wytresowana małpa.

A ile będzie kosztować rozbudowa i utrzymanie szpitali w które chciałbyś wsadzić te nadliczbowe pielęgniarki, bo już teraz jest ich za dużo?
Czyli przeciętne wynagrodzenie pielęgniarki jest mniej więcej równe średniej płacy w Polsce. Sporo jak na zawód który mogłaby wykonywać wytresowana małpa.

I ile już małp wytresowano do wykonywania tego zawodu?

A ile będzie kosztować rozbudowa i utrzymanie szpitali w które chciałbyś wsadzić te nadliczbowe pielęgniarki, bo już teraz jest ich za dużo?


@2aVV: Szpitali jest za dużo?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@mojnicknawykopie: zawsze wiedziałem że na wykopie trzeba być specjalistą od wszystkiego, ale że aż tak? Mam ci powiedzieć po ile mln trafi do konkretnych działów, województw, powiatów, szpitali, lekarzy? Uważasz że służba zdrowia jest w tak opłakanym stanie że nic jej nie uratuje?
Konkretem niech będzie spłacenie długów szpitali, podniesienie wynagrodzeń, stworzenie większej ilości miejsca w szkołach medycznych i pielęgniarskich. Możnaby też odchudzić całą bezsensowną biurokrację.
@Kuklak: Jak będzie nas stać na dublowanie stanowisk to możemy się w to bawić, ale raczej nie na nastąpi to w tym wieku. Chociaż rozumiem podejście, że "szary" Polak może jeść gruz byle PAN LEKARZ dostawał 50 tysięcy miesięcznie.
@Sigismund_Dijkstra: Napisałeś swój wysryw to #!$%@? Pisowski śmieciu.
Jak będzie nas stać na dublowanie stanowisk to możemy się w to bawić, ale raczej nie na nastąpi to w tym wieku. Chociaż rozumiem podejście, że "szary" Polak może jeść gruz byle PAN LEKARZ dostawał 50 tysięcy miesięcznie.


@2aVV: Zakładam, że masz problemy z czytaniem w języku polskim. Ani razu nie napisałem nic o lekarzach. Od początku mówiłem o pielęgniarkach, których jest za mało i których z każdym rokiem będzie coraz
@pan-bartolomeu-dias: Twoje propozycja to wspieranie patologii która nie potrafi zarządzać szpitalem, spłacenie jej długów i patrzenie jak będzie rósł nowy. Potem znowu go spłacimy i będzie super.

A dobrze prowadzone szpitale (jest takich kilka, wobec czego da się) będą dostawać po dupie, jak zwykle.

@Kuklak: Oj szkoda, wracaj spać na dyżurze.