Wpis z mikrobloga

@Sigismund_Dijkstra: oho typowy wykopek dla którego każda praca jest łatwa i niepotrzebna oprócz jego własnej xD zobaczymy czy tak samo będziesz gadał jak trafisz do szpitala i będziesz cierpiał. Moja różowa jest lekarzem i tacy jak ty jak są chorzy nagle całują po rękach lekarzy i pielęgniarki a ich rodziny przychodzą z kwiatami. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze.
@alvaro1989: Mam takie przeczucie jakby to było jednak kierowane do mnie.

Zapomniałeś w tym mało śmiesznym, propagandowym wpisie wspomnieć o małej, białej kopercie w której znajdują się wizerunki polskich władców.

I tak w szpitalu będę cierpiał, bo nie ma większego cierpienia niż oglądanie polskich lekarzy w "pracy".
@Klepajro: Ogólnie to każdy pracujący Polak powinien dostawać 300 złotych miesięcznie, a pozostałe pieniądze powinny być przekazywane na biednych, zapracowanych, ledwo wiążących koniec z końcem lekarzy.

Po co tym burżujom 2800 brutto kiedy lekarz musi pracować 28 godzin na dobę aby mieć za co kupić pół parówki i czerstwą bułkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szaldr: ale dlaczego pieniądze z kredytów i odebrane z innych sektorów można dać na patologię a nie można lepiej zapłacić pielęgniarkom, lekarzom, i robic więcej zabiegów?

@diogene: ok po pierwsze zeby byla jasnosc jestem za zlikwidowaniem 500+
Po drugie kredyt w koncu trzeba bedzie splacic
@alvaro1989: W twoim świecie osoba która nie kocha bezkrytycznie lekarzy musi być w jakimś stopniu "zepsuta"?
Mam nadzieję, że nie masz/ nie będziesz miał dzieci, bo dwójka takich zjebów już wystarczy.