Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kvoka: jeśli ta nerwica tak cały czas to pomysł żeby po prostu pójść do psychiatry czy zadzwonić do rodzinnego poprosić o sertraline/escitalopram? ma to swoje skutki uboczne, ale bardziej prawdopodobne jest osiągnięcie pożądanego efektu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kvoka: sry dopiero ogarnąłem że to "nerwica żołądka"
zostaw ziołowe, bo strata czasu
zacznij od rodzinnego (i tak u psychiatry dostaniesz SSRI na początek) któreś SSRI, np któreś podane wyżej;
jak nie wypali to po dwóch-trzech miesiącach zglos się do psychiatry
jeśli ta nerwica tak cały czas to pomysł żeby po prostu pójść do psychiatry czy zadzwonić do rodzinnego poprosić o sertraline/escitalopram? ma to swoje skutki uboczne, ale bardziej prawdopodobne jest osiągnięcie pożądanego efektu


@Miskaryzu: Myślę, że póki co nie potrzebuję niczego mocniejszego niż jakiś ziołowy i w miarę naturalny lek. Nie mam najlepszych wspomnień z lekami na receptę i traktuję je jako ostateczność.
sry dopiero ogarnąłem że to "nerwica żołądka"

zostaw ziołowe, bo strata czasu


zacznij od rodzinnego (i tak u psychiatry dostaniesz SSRI na początek) któreś SSRI, np któreś podane wyżej;

jak nie wypali to po dwóch-trzech miesiącach zglos się do psychiatry

@Miskaryzu: To serio konieczne? :v
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kvoka: myślę że tak. ew sprobuj nawet jedna wizytę; z reguły wtedy jeszcze możesz pogadać, opisać, spytać o propozycje leczenia leki/terapia?. nawet jak dostaniesz to nie musisz kupować leków. warto usłyszeć fachową poradę.
jeśli mogę spytać dostałaś wcześniej benzo czy el classico hydroksyzynę?


@Miskaryzu: Chyba to to pierwsze, Tritico czy jakoś tak. Okropieństwo.

myślę że tak. ew sprobuj nawet jedna wizytę; z reguły wtedy jeszcze możesz pogadać, opisać, spytać o propozycje leczenia leki/terapia?. nawet jak dostaniesz to nie musisz kupować leków. warto usłyszeć fachową poradę.


@Miskaryzu: Ja dobrze wiem, że potrzebuję psychoterapii (DDD). Leków bardzo nie chcę, wolałabym tylko lekko się wspomóc czymś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kvoka: nie będziesz emocjonalnym czubem, to tylko mem. Nawet nie zauważysz gdy zacznie działać. Zanim przesiadłem się na mocniejsze leki brałem m.in. escitalopram - i nigdy nie mialem takiego chillu z zachowaniem pelnej sprawności myślenia. Akurat SSRI różnie na każdego działają, a pierwsze 2-3 miesiące mogą skutecznie zniechęcić.

Trittico (ssri) z reguły bierze się tylko nasennie; poznałem tylko jedna osobę która miała to w miksie jako XR - o jednostajnym przedłużonym