Wpis z mikrobloga

Dzisiejsza rekreacyjna trasa Wrocław - Brzeg Dolny - Wrocław (80km)

#wroclaw #rower ##!$%@?

Największym problemem był oczywiście wiatr, ale nie ma co narzekać. Małe niedopatrzenie podczas planowania trasy i ujebrałem się pod koniec dodatkowo błotem. Cały dzień szarobury, ale takie też mają jakiś swój urok.

+ treść do "dzienniczka" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Testowałem w tle stravę i naliczyła o ponad 1km/h lepszą średnią, mniej czasu przejechanego i większy dystans. W Sportractive nie mam opcji auto-pause, więc pewnie stąd ta różnica. Zostaje jednak przy tym, do czego jestem przyzwyczajony :)
- Sigma BC 1200 przestała poprawnie działac w połowie trasy po krótkiej przerwie.. mam nadzieję, że to tylko kwestia ustawienia sensora.
- Zwykły powerbank ISY 5000mah z MM za 20zł spokojnie wystarcza na wycieczki do 100km.
donmateok - Dzisiejsza rekreacyjna trasa Wrocław - Brzeg Dolny - Wrocław (80km)

#w...

źródło: comment_16151346287UTfhByYmDLVVWTorrZXwx.jpg

Pobierz
  • 6
@nomadicgoogler: I tak, i nie. Dzisiaj ciężko mi było określić pogodę, więc zabrałem sakwę podsiodłową z kilkoma rzeczami (waga z 1 kg). Sakwa w ramie z zawartością mogła przekraczać trochę ponad 1kg. Z przodu maksymalnie 500g (wliczająć komórkę).

Tak więc maksymalnie niech już bedzie nawet zaokrąglając 3,5kg, nie przeszkadza to tak bardzo jak warunki zewnętrzne.

Jak będzie ładniej to planuję wypożyczyć jakiegoś Tribana i zobaczyć różnicę. Najbardziej pewnie odczuję masę samego
@nomadicgoogler: Oczywiście, większości używałem (na szczęście multitoola, łatek do opony i pompki nie musiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)) . Przy pogodzie od 0°C + braku większego wiatru sama sakwa w ramie (która nie waży na 100% więcej od przeciętnego plecaka) w zupełności wystarcza, dzisiaj warunki były jednak trochę niewiadomą.