Wpis z mikrobloga

Jakie mniej więcej są wymagania na Uniwersytet Łódzki na informatykę? Angielski rozszerzony jakieś 90%+ będę miał na pewno, informatyka i matematyka już gorzej, z matmy rozszerzonej 40-50% to maks i to pewnie na farcie, informatyka jakieś 60-70%. Jest szansa że się dostanę? Nawet nie musi być dokładnie informatyka, jakiś kierunek w miarę podobny też ujdzie.
#ul #studia #lodz #informatyka
  • 9
@McRoyal ja skończyłem rok temu inżynierskie.

Fizyka jest tylko na 1 semestrze i da się to ogarnąć. A to ze masz 40 procent z matmy rozszerzonej o niczym nie świadczy. Ja miałem 14 i skończyłem te studia. Matma jest przez pierwsze 3 semestry potem bardzo mało. Dużo jest nauki matmy ale jest to do ogarniecia.
@McRoyal: Dziwnie tak słuchać ilu tu informatyków z UŁ (°°

Matma na WFiIS jest do ogarnięcia, tylko trzeba nad tym faktycznie siedzieć. Ja nawet nie podchodziłem do rozszerzenia, a przebiłem się przez tą matmę z sukcesem. Teraz czy rok temu im się ulało i repetytorium z matmy jest obowiązkowe, żeby doprowadzić kandydatów do jako-takiego poziomu. Wstępny odsiew przed kolejnym - algebrą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@McRoyal: jak nie będziesz się jakoś mega #!$%@?ł to na luzie, tylko czemu UŁ a nie prawilnie PŁ? No i w sumie na kij studia :P Do pracy od razu jak już coś potrafisz. Tam się nauczysz najwięcej :)