Wpis z mikrobloga

@kfiatheck: tylko powiedzmy sobie szczerze, jak często korzysta się z klawiatury laptopowej a nie peryferyjnej? Od święta albo jak się gdzieś wyjedzie, więc w praktyce nie ma aż tak dużego problemu.
  • Odpowiedz
@kfiatheck: Osoba, co wymyśliła FN najbardziej z lewej miała za nic userów windowsa. To chyba bardziej pod userów Maca było robione, bo właśnie w lapku w robocie mam fn z lewej i w domu na macu tak samo jest.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kfiatheck: piekło to jest praca na macu i domowy komputer z Windowsem. Jedna klawiatura dla obu nie załatwia sprawy, bo i tak workflow zupełnie inne i można postradac zmysły. (°°
  • Odpowiedz
To już inna sprawa. Przez to tez się ciężko przestawia w codziennej pracy,

piekło to jest praca na macu i domowy komputer z Windowsem


@Zeronader:

@jarzabek

Miałem taki okres, że pracowałem w domu na Maku w biurze na Windowsie. Myślałem, że będzie ciężko ale o dziwo nie miałem żadnych problemów z przesiadką. Gdy siadałem do danego komputera mój mózg automatycznie przestawiał się na inne skróty klawiszowe. Możliwe, że to jest kwestia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kfiatheck: tylko powiedzmy sobie szczerze, jak często korzysta się z klawiatury laptopowej a nie peryferyjnej?

@goferek: Ehm, dość często? Nie po to mam laptop aby siedzieć przykuty do biurka
  • Odpowiedz