Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czy ktoś z was zmaga się z nerwicą natręctw? U mnie przejawia się to w sferze, że tak powiem komputerowo - internetowej. Na przykład mam wątpliwości czy poprawnie zainstalowałem Windowsa, czy potem poprawnie skonfigurowałem system, partycję, przeglądarkę, czy poprawnie zainstalowałem programy, gry, jakieś patche i fixy do tych gier np. Gothic i czy to potem nie wpłynie jakoś negatywnie itd. Wiem jak absurdalnie to brzmi, ale to naprawdę siedzi w mojej głowie. Oczywiście pseudo sposobem na polepszenie dobrostanu psychicznego jest kompulsja czyli powtarzanie tych wszystkich czynności i zdobycie chwilowej pewności mimo, że potem te myśli wracają. Jak wy sobie radzicie z takimi natręctwami?
#psychologia #nerwicanatrectw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #604ca2f54fe83c000a90447f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ja latem zwykle sprawdzam czy zakręciłem gaz w kuchence po trzy razy wychodząc z domu - nawet jeśli jej nie używałem, albo sprawdzam czy zamknąłem drzwi do samochodu moment wcześniej od niego odchodząc, ale da się z tym żyć :p

czasem jest nawet śmiesznie jak człowiek sobie sprzeda kilka #!$%@?ów pod nosem w swoim kierunku, nerwica nie wpływa w żadnym stopniu na percepcję świata więc można ją uznać za soft
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Mogę ci wysłać obraz mojego systemu. Grzebałem w instalatorach Visual Studio i od roku Windows nie może teraz zainstalować do niego dwóch poprawek przez Windows Update. Walczyłem z tym dwa dni w końcu dałem spokój, a stawiać od nowa system dla takiej pierdoły mi się nie chce.

Albo z tym obrazem zwariujesz widząc błędy małych łatek albo się pogodzisz ( ͡~ ͜ʖ ͡°)