Wpis z mikrobloga

Szybka lekcja życia i reality check

Nic wam się nie polepszy jak znajdziecie sb dziewcze. Macie prawdopodobnie w dużej częsci wyidealizowaną wizję miłości i związku. Nie nada on sensu życiu, przekonacie się w tym samym momencie jak zejdzie pierwszy miłosny haj. Przekonacie się, że wiele rzeczy nie będzie szło po waszej myśli, prawdopodobnie jeśli będziecie kochani to nie tak jak sobie wyobrażacie i nic z tym nie będziecie mogli zrobić. Po co się żyje zapytacie, każdy ma inną odp, mi się wydaje że jak receptor nr 1 widzi fajen cycki to mózg robi BOOBA i uaktywnia się motor neuron i tam coś se robię, ale pamiętajcie, nie warto. I jak mi te chemikalia w mózgu przekazujące pakiety informacji np że jest fajnie przypłyną, to jest fajnie, ale żeby to działało trzeba ogarnąć leki i terapię. I tak se żyje, lubie lasy, piłeczkie, spotykać ludzi na podobnym poziomie intelektualnym a motywacją moją są sb obrazki w głowie np lasu albo jak fajnie jak jestem #!$%@? i z kolegami gram w diablo 2, te obrazki to bezpośredni powód dlaczego jeszcze żyję

#przegryw #depresja #zycie #sens
  • 2