Wpis z mikrobloga

To był dla mnie strasznie nerwowy dzień - wręcz k*rewsko. Coś mi się zepsuło, ale wyjątkowo znalazłem kogoś, kto pomógł mi to naprawić. Pomijam fakt, że przy okazji zbłaźniłem się jak diabli, ale cieszę się, że już po wszystkim. Teraz pora na odstresowanie.
#przegryw #nerwy #dzienzzyciaprzegrywa #przegrywpo30tce #nienawiscdosamegosiebie
CulturalEnrichmentIsNotNice - To był dla mnie strasznie nerwowy dzień - wręcz k*rewsk...

źródło: comment_1615750456wEvMfnv0Q5zZekoOSzh85K.gif

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: @Mariusz_Drugi: Jak już tak bardzo chcecie wiedzieć to popsuł mi się telefon i nie mogłem go naprawić, a muszę w poniedziałek załatwić ważne sprawy (wolałbym nawet osobiście pofatygować się do urzędu, ale że mam sytuację jaką mamy to tylko mogę to załatwić telefonicznie). Jutro mam ostatni termin, dlatego byłem poważnie zestresowany całą to sytuacją, zresztą to u mnie standard - jak coś ważnego nie wychodzi mi tą albo panikuję
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: Goń to trolli informujących już w samym nicku, że są "przegrywami", a nie trzydziestoparoletniego prawiczka, który ledwo ogarnia życie, choruje na pieprzoną łuszczycę, jest kakaludem, a w pracy mają go za dziwadło. Ja absolutnie nie chcę takiego żałosnego życia. To, że masz wyższy staż na Wykopie nie sprawia, że "Twoje #!$%@? jest lepsze od mojego" ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz