Wpis z mikrobloga

@Gmeras 2000-2200 kcal to głodowa ilość jeśli pracujesz na budowie, nie jesteś głodny? Chyba że masz z 170cm i 80kg wagi, to może OK. Ale wydaje mi się że zacząłeś za nisko z kaloriami, powinieneś schodzić stopniowo bo pojawi się zastuj i z czego utniesz? Na 1800kcal?
  • Odpowiedz
  • 1
@Gmeras Ale fajnie! Gratuluję! Ja nie pochwalę się takim foto bo się wstydzę, ale zeszłam już 6kg więc o piękne uczucie, jak można np podetrzeć tyłek bez męczenia się xd
  • Odpowiedz
A ja właśnie się mocno zdemotywowalem. W 6 tygodni poszło 6 kg (z 100 na 94) i 10 cm w pasie. A e 7 nic z kilogramów i jeszcze centymetr więcej złapałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wuerzet88: Nie demotywuj się. Na poczatku zawsze idzie szybciej, ale to nie jest zabawa na parę tygodni, trzeba czasu i konsekwencji, a na pewno pójdzie. Poczytaj też o reefedach, ale mądrych, wróć do kaloryki, spróbuj sobie manewrować kaloriami albo aktywnością, a jak nie wiesz jak to wydaj te 200-300zl i zapłać chłopakom z dietetyki nienażarty i cię dobrze poprowadzą
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dawid3012 174wzrostu i aktualnie 92kg wagi, startowałem od 104kg. Głodny nie chodzę głód chwilowy przychodzi gdy mam zachcianki a z tym walczę.
  • Odpowiedz