Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracuję w UK i ostatnio przytrafiła mi się sytuacja wśród znajomych Angoli, przez którą nie mogę wyjść ze stanu zszokowania. W skrócie jeden z nich ma żonę, która puszcza się z bolcami na boku i facet zastanawia się nad odejściem, bo generalnie żona nie traktuje go zbyt poważnie. Wiecie jak reszta zareagowała na jego żalenie się na partnerkę? Oburzyli się i strasznie go zjechali, że ma problemy sam ze sobą, a żona zajebista i że na nią nie zasługuje. Nie umie docenić jej wysokiego libido, traktuje ją jak własność i powinien zostawić ją dla jej dobra, bo inni by po rękach całowali taką napaloną żonę i z takim scumbagiem jak on się ona marnuje. Kazali mu docenić, że na stałego bolca wybrała jego, a nie żadnego z tych przelotnych na boku i on jest niewdzięcznikiem skoro tego nie docenia. Praktycznie go zakrzyczeli, na początku próbował się bronić, ale na koniec skulił ogon i zaczął im przytakiwać jakby zrobił coś złego. Nie wtrącałem się w dyskusję, bo by mnie zagryźli jakbym się wyłamał. Zaczęło się od tego, że w okolicy przechodziła skąpo ubrana dziewczyna i na jej widok inny zaczął narzekać, że jego dziewczyna jest oziębła i aseksualna. Po nim ten zaczął o puszczalstwie swojej i zaczęło się piekło. Po tym zdarzeniu zaczęły przypominać mi się artykuły o kobietach pedofilkach uprawiających seks z uczniami i wzmianki o broniących ich mężach czekających aż wyjdą z więzienia. Do tej pory myślałem, że tacy faceci są marginesem, a teraz miesza mi się w głowie co jest mainstreamem, a co mniejszością. W jednej chwili 5 oburzonych facetów wspólnym głosem zakrzyczało 1. Nie potrafię przestać myśleć o tej sytuacji, bo wywróciła mój światopogląd do góry nogami i już sam nie wiem co jest normą. Jakby ktoś dał mi w łeb. Dla mnie sprawa była oczywista, a dla wszystkich wokół też była oczywista, ale zupełnie odwrotnie. Czuję się jakbym kulturowo był bliżej muzułmanów. Strasznie dziwnie.
#uk #emigracja #zwiazki #rozowepaski #zdrada #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6052883c2f2b84000aacc15e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: przecież Anglicy to takie beciaki że szkoda słów,
Sam fakt że brali ślub mimo że statystki rozwodów są na ich niekorzyść i to od dekad a głąby dalej je biorą i robią pół życia na cfaniaczki. Nawet mi ich nie żal. Do tego ubierają się i zachowują jak ciepłe kluchy to nie dziwie się angielkom że biorą sobie ciapatych lub murzynów. Lub kolejnego ciamajde
@AnonimoweMirkoWyznania:

traktuje ją jak własność

ja to wogle nie wiem po co sie ludzie pobieraja, szkoda typa, gdyby wiedzial to moglby zyc z nia na kocia lape, nie wrocila by do domu na noc to wyj bane a tak typ sie martwi kto jej kija w dupe wsadza no bo to w koncu zona XD
nie to ze nie uznaje milosci ale jak sie umawiasz na monogamie to monogamia a jak