Wpis z mikrobloga

Panowie, po tej pierwszej połowie, po 45 minutach, musimy sobie pewne rzeczy uwypuklić, uplastycznić. Jeśli dobrze liczę, a z matematyki byłem dobry, powiedziałbym: wyróżniający się... to Robertowi pozostało 5 trafień w 8 spotkaniach do wyrównania niesamowitego, spektakularnego rekordu Gerda "der Bombera" Müllera. Poprawcie mnie jeśli się mylę (uśmiecha się i łapie za rękę Smokowskiego). Panowie, ten mecz to jest widowisko, to jest spektakl. Bayern pokazuje pomimo czerwonej, amarantowej kartki, że jest Drużyną przez wielkie D. U nich widać ten team spirit (śmieje się). To co pokazali w ataku w przeciągu kwadransa od wyrzucenia Daviesa to była magia, a Robert... Ja już naprawdę nie wiem, co mam jeszcze o tym chłopaku powiedzieć. Mi powoli brakuje słów, słownik nie jest w stanie objąć pełni geniuszu Roberta. Robercie (zwraca się bezpośrednio w stronę kamery) - jako prosty chłopak z Dębicy kłaniam ci się w pas i proszę, ty nie przestawaj nas zachwycać. Wodzu, prowadź na mundial.

#mecz #kanalbekowy #pilkanozna
a.....1 - Panowie, po tej pierwszej połowie, po 45 minutach, musimy sobie pewne rzecz...

źródło: comment_1616253282HA7WfH5s9NAOXc42NcgPh0.jpg

Pobierz
  • 23
@aut91: Mati, to znaczy ja powiem tak. Raz - Bundesliga to jest top, top obecnej piłki. I gra w niej najlepsza drurzyna świata. Dwa - nikt z nimi grać nie chce, Sity, Czelzi, Real, o Serie A nawet nie muwie bo tam powarznych drużyn nie ma hehe hehe... No Romek to wymień mi jednom drużynę z Włoch ktura zatrzyma Lewego... Ale dzie mi z tym Juwe, Juwe ledwo wygrywa z Sasułolo
mateee - @aut91: Mati, to znaczy ja powiem tak. Raz - Bundesliga to jest top, top obe...

źródło: comment_16162555549HXJnxpMuiHyMhijcCTiMh.jpg

Pobierz