Wpis z mikrobloga

Mireczki, jakie macie zdanie na temat chodzenia samemu na koncerty?
W następnym roku w Polsce ma być koncert na który bardzo bym chciała pójść, ale nie ma opcji/szansy, że będę miała z kim. To też byłby mój pierwszy koncert i nie wiem, czy jest sens kupowania tych biletów, czy jednak nie.
#koncert
  • 34
  • Odpowiedz
@richard73p na takim stadionowym byłam tylko raz i zdecydowanie nie moje klimaty, a i muzycznie jednak bliżej mi do piwnicy niż radiowych hitów, poza tym cenię sobie możliwość pójścia po kolejnego browara w dowolnym momencie :D

@Indywidualistka_ co do bezpieczeństwa to nigdy nie spotkała mnie żadna nieprzyjemna sytuacja na koncercie a już na pewno nie niebezpieczna. O ile nie traktujesz oblania piwem jako zamachu na twoje życie to powinno być okej :)
  • Odpowiedz
@Indywidualistka_: Byłem na trzycyfrowej liczbie koncertów, w większości przypadków samemu.
Może nie jest to najpopularniejsze, ale pod sceną to nawet ciężko ogarnąć, czy ktoś jest w ekipie
Osobiście preferuję tak zdecydowanie - mogę się w pełni skupić na sile dźwięku, tym niesamowitym momencie muzyki na żywo wykonawców, których tyle razy słyszało się na jakichś nośnikach... nikt cię nie rozprasza, nie ma presji, żeby z kimś iść do przodu / do tyłu
  • Odpowiedz