Wpis z mikrobloga

Nigdy nie czułem perfum jako hobby. Nie mówiąc o onanistycznych zapędach i pałowaniu się nad cieczą zapachową.
Raczej jestem onanistą w temacie zegarków naręcznych, co nie zmienia faktu, że dobrze was rozumiem a nawet postanowiłem spróbować. Nie jestem na takim etapie by dawać duże pieniądze za perfumy, może kiedyś zmienię zdanie?

Na razie odpaliłem wasz poradnik, fajna sprawa, węch mam dość przyzwoity i próbowałem sobie zobrazować te zapachy bo niuchnąć ich nie ma jak skoro nas polityki pozamykali znów... ;)

Więc padło na Jil Sander Sun for men - ktory w pierwszej fazie pachnie mi księdzem - nie żebym przebywał jakoś blisko z księdzem bym miał to okazje poczuć, ale wyszczególnione w opisie nuty które można tam wyczuć w pierwszej chwili takie sprawiają wrażenie.

Pod koniec tygodnia zamówię kolejną sztukę z poradnika na razie znów do 100, ale potem może spróbuję coś droższego.
#perfumy
  • 16
@fi9o
Masz tag #rozbiora gdzie możesz napisać czego poszukujesz, zobaczyć co inni mają do zaoferowania.
Teraz przesyłka OLX jest za 1zł do końca Marca, więc ludzie chętniej czegoś szukają bo zapłacić za przesyłkę 13zł, a 1, to za to masz już 2ml niszy np. :)
Rozlewamy ze swoich flakonów (ja zawsze daję zdjęcia jeśli ktoś chcę na potwierdzenie rocznika itp.) przelewamy do szkiełek/fiolek i tak sobie testujemy perfumy.
Przejrzyj sobie tag #