Wpis z mikrobloga

Kolejny tydzień mojej przemiany i kolejna infografika wlatuje! Na razie sie nie poddaje, jest słabiej (co zrozumiałe, zaraz napiszę czemu), ale jestem zadowolony!

Waga z rana na czczo, jednak bez kupy ( ͡° ͜ʖ ͡°), ponieważ nie cisnęło mnie na kibelek.

Treningów niestety nie popełniłem żadnych z powodów zawodowych, prywatnych i zdrowotnych. W pracy odrobinę większy zapierdziel niż zwykle, jestem w trakcie finalizowania zakupu mieszkania więc trochę biegania po urzędach było + pod koniec tygodnia jak zrzucałem węgiel do piwnicy walnęły mi plecy (ale już wyzdrowiały, właśnie dzisiaj rano wstałem jak nowonarodzony!)

Przemyślenia:
Zwiększyłem kalorycznośc do około 3k kcal, jak widać jednak nie dobijałem do nich - nie dlatego że nie mogłem, po prostu bariera psychologiczna i myślenie "a może się za bardzo objadam". To oczywiście bzdura. Bywam głodny, liczę kalorie codziennie, wcześniej jak nie kontrolowałem tego co jem śmiem szacować że pożerałem około 7000 kcal codziennie.

Wzrost: 194 cm
Waga początkowa:200,1 kg
Waga aktualna: 193,1 kg
Spadek od początku odchudzania: 7 kg
Spadek w tym tygodniu: 2,2 kg

W nadchodzącym tygodniu zostawię sobie kalorykę taką jaką ustaliłem tydzień wcześniej - ok 2.5-3k kcal, lecz dodam codzienne spacery 3KM bez wymówek i sprawdzę jak zareaguję na to moje ciało.

Trochę takie eksperymenty na sobie przeprowadzam, uczę się swojego ciała. Za 2 tygodnie dorzucę do tych spacerów minimum 5l wody dziennie, zobaczymy czy mój organizm pozbędzie się części zapasów tej wody, co powinno poskutkować lepszym wynikiem.

Pamiętam jak chodziłem kiedyś do dietetyka, to przy wadze 180kg mój organizm trzymał aż ponad 30L nadmiarowej wody, a pani dietetyk mówiła że to właśnie przez to że wody nie piję, więc mój organizm sobie zatrzymał ją na później.

#wykopnafamemma #zagrubo2021 #dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem
Szoku93 - Kolejny tydzień mojej przemiany i kolejna infografika wlatuje! Na razie sie...

źródło: comment_16169367940U9u35dzwoI7jVVggNFGbb.jpg

Pobierz
  • 12
@Wojtas_elo: Dzięki, w zeszłym tygodniu moje treningi polegały na spacerach - średnio właśnie koło 2km wolnym tempem. Spróbuje te 3km, najwyżej rozbiję na dwa treningi w ciągu dnia. Mam w domu bieżnie więc nie powinno być problemu (jedynym problemem mógłby być czas), dzięki za radę!
@Szoku93 tak, z podobnej, zaczynałem z ponad 230 (najwyższa zmierzona, w rzeczywistości prawie na pewno było więcej) trzymam kciuki, fajnie, że się ogarniasz, mogą robić spacery, ja już byłem stary jak się ogarnąłem i max parę metrów byłem w stanie przejść. Powodzenia!