Wpis z mikrobloga

Szybkie #rozdajo

Koleżanka potrzebuje jak najwięcej wyników ankiet na pracę magisterską. Wśród osób, które wypełnią ankietę i zaplusują wpis wylosuję jedną osobę, której zamówię wskazane danie na #pysznepl #pizzaportal czy inny #ubereats (do 40zł).
Wypełnianie ankiety to max 10 minut, będę wdzięczny za pomoc (ʘʘ)

Ankieta: https://tinyurl.com/p3526e9k
Maaciex - Szybkie #rozdajo

Koleżanka potrzebuje jak najwięcej wyników ankiet na pr...

źródło: comment_1617087885A1EsSD1CkZEmND8Er6kNJc.jpg

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
@Maaciex: faktycznie, długa i czasami bezsensowna. Jeśli jedno pytanie dotyczy dwóch rzczy, to nijak nie jest miarodajne.

Coś było o tym, że 'kiedyś planowałam coś tam, ale teraz uznałam już że to nie ma sensu'
I od 1 do 5 czy się zgadzam. No i ok, nie zgadzam się z tym, że planowałam, ale zgadzam się z tym że to bez sensu. Ja rozumiem, że pytanie głównie dotyczy tego, czy widzę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Maaciex: niech koleżanka się ogarnie, bo ta ankieta jest bardzo długa i na start na start osoba wypełniająca powinna wiedzieć ile jest pytań, zwłaszcza, że bez jej wypełnienienia nie da się przejść do końca. To po pierwsze i ja się na ten moment poddałam, bo już chyba z 20 minut ją rozwiązuje i końca nie widać. Po drugie pytania na okrągło się powtarzają, do tego są niejasne i tak jak ktoś
  • Odpowiedz
@Maaciex: okropnie męcząca ta ankieta, warto byłoby może usunąć część z tych kwestionariuszy, które pytają o to samo w sumie, na pewno jakby ją zmniejszyć to więcej ludzi by ja rozwiązało do końca
  • Odpowiedz