Wpis z mikrobloga

Pięć rad które powiedzieli byście sobie w wieku 15 lat?
Moje 5:
-nie omijaj żadnej imprezy, żadnego spotkania towarzyskiego i żadnej okazji do interakcji z ludźmi.
- nie pakuj się w żaden związek aż do mementu gdy będziesz absolutnie pewnym tego że chcesz. Absolutnie #!$%@?!
-nie stresuj się niepotrzebnymi pierdołami, życie jest zbyt krótkie by się przejmować wszystkim.
-zacznij ćwiczyć już teraz, nie zniechęcaj się po kilku miesiącach tylko ciśnij konsekwentnie, za kilka lat będziesz wyglądal i czul się tak jak chcesz, jeśli się nie poddasz
-nie przekładaj swoich celów i marzeń na później, bo czas skończy się szybciej niż myslisz: chcesz coś zobaczyć? Bierz kumpli i jedzicie tam już teraz, minimum w te wakacje! Chcesz nauczyć się grać na gitarze? Ciągnij hajs od starych, dorób sobie i kupuj ją już w tym miesiącu. Chcesz poznać dziewczynę? Nie czaj się #!$%@? jak ksiądz za przedszkolem tylko podbijaj, szukaj okazji.

+ bonusowo: ogarnij #!$%@? swój wygląd, pomysł jaka fryzura pasuje Ci do mordy, zapuść brodę, kup sobie chociaż 2 komplety lepszych ciuchów.

Ogólnie to tańcz aż się porzygasz. Drugiej takiej okazji już nie będzie.
  • 307
@Heroina340:

1) Próbować jak najwięcej różnych rzeczy - jedzenie, podróże, zainteresowania. To ma ogromne znaczenie jeśli chcesz sobie odpowiedzieć na pytanie "co chce w życiu robić". Im więcej różnorodnych rzeczy doświadczysz tym szybciej się dowiesz jakim jesteś człowiekiem.

2) Ucz się nowych rzeczy - szkoła wywołuje w nas takie poczucie, że nauka jest ciężka, trudna, nieprzyjemna. Jeśli się uczysz czegoś co ci się podoba to satysfakcja z nauki jest ogromna. Chcesz
@Heroina340: Jak ktoś Cię nie szanuje, myślisz przez tą osobę ze jesteś jakiś gorszy nie wystarczający, sprawia że czujesz się źle... To zakomunikuj mu/jej to, a jak się dalej się nie zmieni to #!$%@? z zycia.
Wymagaj od ludzi. Nie poświęcaj się. Odpowiedzialność za relacje koleżeństwo przyjaźń związek leży po obu stronach. Ufaj sobie i swojej intuicji. Nie musisz mieć obiektywnie racji. Nie musisz być jakiś. Jesteś ok jaki jesteś teraz.
@Heroina340: Ja bym sobie doradziła, żeby wychodzić z beznadziejnych imprez od razu a nie czekać, że może się rozkręcą XD Ale ogólnie to doradziłabym coś w stylu postawienia kasy na jakiś mecz z absurdalnym wynikiem, bo bitcoinów pewnie nie potrafiłabym wyjaśnić 15-letniej wersji mnie XD Co do zapuszczania brody, to moda na brody pojawiła się kilka lat temu, więc kilkanaście lat temu wyglądałbyś jak dziad borowy i nikt nie uznałby tego
Ogólnie to do bogactwa by wystarczyło spisać sobie z 5x maksymalne wygrane w Euro Million w przeciągu kilku lat. Max. wygrana to 220 mln €, wiec bawienie sie w BTC i czekanie na górke w 2017 roku byłoby stratą czasu. Ale jak juz się tak bawimy, to obstawiłbym wszystko co mam na wygranie ligi angielskiej przez Leicester City w sezonie 2015/2016. Kurs 5000/1.