Wpis z mikrobloga

@90alexa90: @wsciekly_szumrak: @sorhu: @KejtiPeryPijeSzeryZaCztery: Niektórzy mają tv do oglądania tylko materiałów innych niż telewizja (i nie mają dostępu) lub nie mają odbiornika wcale. Radia tym bardziej. Nie ma obowiązku posiadania tych przedmiotów i nie będzie, bo musieliby sponsorować. Jeszcze ustawę o spisie powszechnym rozumiem, bo jednak trochę czasu minęło, ale mnie bardziej #!$%@?ą obostrzenia ogłaszane z dnia na dzień, czasami jest to kilka dni. Jak ktoś mieszka na
@Smartek: Mi nie musisz tłumaczyć ;) ale serio nie googluje z nudów dzienników i ich nie czytam to bym tego nie wiedziała, stąd odniosłam się do tego komentarza tak a nie inaczej :D A poza tym, nie interesowałam się tym póki tu nie zawrzało i na innych mediach społecznościowych. Z tego co wyczytałam ostatni spis był dawno temu, ja nawet nie byłam pełnoletnia, więc tym się nie interesowałam, zapewne rodzice wypełniali
@sorhu: Ja codziennie czytam dzienniki ustaw i sprawdzam co się zmieniło. Od razu jak tylko otworzę oczy...


Dziwna jesteś, bo ja tak nie robię i moi znajomi też tak nie robią.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Smartek: A pomyśl jak wprowadzają czy zmieniają obostrzenia np o 19-20 gdzie masa ludzi już ma gdzieś telewizje, internet bo np chociażby idzie spać. Wstaje rano, a tu się okazuje, że ma wolne, bo jego interes zamknięto obostrzeniami ¯\_(ツ)_/¯