Wpis z mikrobloga

@przemek-: Od tygodnia mam zadyszkę. Idę ulicą i muszą się zatrzymać bo brakuje mi powietrza. Nigdy wcześniej nie miałem czegoś takiego. Nie wiem właśnie co to może być.
  • Odpowiedz
@przemek-: Jeśli miałeś saturacje na poziomie 88 przy trafieniu na oddział to szybko zareagowałeś. Dużo zdrowia życzę

@Treda: hipoksji możesz nawet nie odczuwać przez dłuższy czas. Najlepiej pulsykometr, bo samopoczucie może Cie oszukiwać. Jeśli masz covid i jesteś gdzieś z Poznania mogę Ci podrzucić.
  • Odpowiedz
@pawel_187: Tylko skąd ta zadyszka? Na nic nie choruję, może to być bezobjawowy covid? Nie chcę dzwonić do przychodni bo na 100 % wyślą mnie na test. A czuję się znakomicie
  • Odpowiedz
@Treda: a palisz? Przyczyn może być dużo (w tym covid, nie chorowałeś na nic? Kilka dni gorszego samopoczucia, lekki kaszel, nawet gorączka nie musiała wystąpić), ale lepiej to zbadać, szczególnie że jak twierdzisz pojawiło się nagle i masz problem z normalnym funkcjonowaniem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przemek-: jak się zaraziłeś? Większość na oddziale to faceci? Masz plusa, oby pomógł jak osocze :)
Ps: dawali ci lek z biomed lublin?
  • Odpowiedz
@przemek- Miras życzę Ci zdrowia! To jest straszne gówno, mojego dziadka w środę zabrała karetka i to w ostatniej chwili, ledwo uciekł grabarzowi spod łopaty. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę.
  • Odpowiedz
  • 1
@mrpoznanski niechce myśleć co by było, naprawdę saturacja poniżej 89-92 dzwoń odrazu. Bo kiedy chcesz jechać... Przy 80? Tlenu w karetce nie wystarczy jak będziesz jechał parę kilometrów do szpitala
  • Odpowiedz