Wpis z mikrobloga

SAMOCHÓD DO 50k PLN

12k euro na stół do zamiany na samochód, wymagania:

-żeby sie nie psuł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-możliwie jak najmłodszy
-automat

w sumie oprócz bezawaryjności wszystkie inne wymagania dość elastyczne. Ma być też wygodny na trasy +700km

biore po 200 od każdej drużyny i słucham państwa

#motoryzacja #samochody
zawszespoko - SAMOCHÓD DO 50k PLN

12k euro na stół do zamiany na samochód, wymagan...

źródło: comment_1617614492Z6OZERDkgtzsSv7mv26PEK.jpg

Pobierz
  • 86
@Negatyf: masz jakieś porównanie czy w internecie napisali, że hehe 10 letnie premium do którego dołoży drugie tyle, lepszy nowy fiat czy opel? Nowa insignia za blisko 150k a plastiki lepsze są nie wiem choćby w passacie z 2003 roku. Gdy oparłem głowę o zagłówek myślałem że oparłem się właśnie o cegłówkę. Wszystkie przyciski to najtańszy plastik, fotele mega niewygodne, a silnik o mocy 165 ledwo to toczy. I nie jestem
@kamil0700: Ja szukałem wypierdzianej klasy premium dosyć sporo i udało się kupić z polskiego salonu od 1 właściciela w klekocie, który wytrzyma jeszcze z 150k km mojej jazdy, a to wszystko w kwocie połowy nowej Skody citigo ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zawszespoko: I właśnie czegoś takiego bym ci radził szukać. Nie #!$%@? z USA, nie jakiegoś szwaba poskładanego z dwóch, tylko polskiego bezwypadka najlepiej od 1 właściciela. Jesteś w stanie znaleźć coś z pełną dokumentacją.