Wpis z mikrobloga

SAMOCHÓD DO 50k PLN

12k euro na stół do zamiany na samochód, wymagania:

-żeby sie nie psuł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-możliwie jak najmłodszy
-automat

w sumie oprócz bezawaryjności wszystkie inne wymagania dość elastyczne. Ma być też wygodny na trasy +700km

biore po 200 od każdej drużyny i słucham państwa

#motoryzacja #samochody
zawszespoko - SAMOCHÓD DO 50k PLN

12k euro na stół do zamiany na samochód, wymagan...

źródło: comment_1617614492Z6OZERDkgtzsSv7mv26PEK.jpg

Pobierz
  • 86
@kamil0700 Zrozum, że dla niektórych nie liczy się to jaki plastik ma auto. Nie elektryzuje się na temat tego, że oo vag ma super plastiki. Dla mnie plastik w vagu jest taki sam jak w Renault czy Oplu. Tak samo brednie o zagłówku. Tego to już nawet szkoda komentować. Zagłówek jak zagłówek. Różnice to się czuje wsiadając w limuzynę pokroju a8.
@piwakk: czyli równie dobrze możesz jeść pomyje bo jakieś tam wartości odżywcze są a dobre jedzenie zaczyna się od luksusowych restauracji. Zmień myślenie. Ja się nie elektryzuje znaczkiem na masce, elektryzuje się jakością która znacząco czuć. Jeśli Daewoo dawałoby mi tą jakość którą dają mi marki premium jeździłbym Daewoo. I nie mów, że argument z zagłówkami szkoda komentować, bo takiego argumentu nie przytaczałbym bez powodu. Ja byłem w szoku jak samochód
@kamil0700 Akurat porównywanie jedzenia do jeżdżenia autem to głupota ;)

Nie zmieniam myślenia, bo powtarzam że mam wywalone w jakość, bo najzwyczajniej nie czuję różnicy. Jeździłem naprawdę wieloma autami począwszy od tipo poprzez fiesty, golfy, Passaty, a6, a8, f type czy cayenne i różnice to czuć w tych skrajnych przypadkach czyli tipo bijące tandetą czy cayenne, gdzie naprawdę czuć to wykonanie. Ale takie mondeo vs passat vs talisman? Jakość dla mnie bez
@zawszespoko: Peugeot 508. Tracą szybko na wartości wiec w miarę świeżego i dobrze wyposażonego za 50k dorwiesz. Koniecznie z 2.0 hdi bo są to pancerne silniki. Automat to hydrokinetyk więc powinien być raczej bezproblemowy. Pięta achillesową wszystkich pugow przed 2018 jest natomiast elektronika, z reguły nie są to kwestie unieruchamiające auto. Tani w naprawach, nie rdzewieje. Inną opcją będzie Superb II ale uwaga na DSG bywa kosztowne w naprawach, natomiast jak