Wpis z mikrobloga

Latają w kółko wokół granic i nic nie robią, polska ma gówno armii a moje wojska nie potrafią zająć tego debilnego państwa xD

Ustawiłem front a potem kierunek ofensywny i oni albo lecą po jednej linii, nie zajmując okolicznych prowincji albo nic nie robią i stoją w miejscu albo krążą sobie w okół frontu i #!$%@? xD

ustawiłem ofensywne na okolice warszawy i oni wszyscy wlecieli do warszawy a potem okrążyli mi wojska i #!$%@? wszystkich xD

#heartsofiron #hoi4 #gry #strategie
Lesrley - Latają w kółko wokół granic i nic nie robią, polska ma gówno armii a moje w...

źródło: comment_1617619806IRnx2bPnn3U2l6spRakTju.jpg

Pobierz
  • 21
Kody sobie wpisałem, gram pierwszy raz i bez większej ilości wojska to bym #!$%@? Litwy nie zajął a co dopiero polski, najgorsze wojsko na świecie :X

W Hiszpanii sobie radzą i nawet Jugosławia lepiej sobie radzi z Włochami niż te dauny z polska:X
@Lesrley: ogólnie ta mechanika jest tak #!$%@? że klękajcie narody. Albo ciągle miesza Ci dywizjami albo zostawia puste prowincje ale tak jak piszesz. Najlepiej ustawić tylko front i samemu sterować ale zasrane A.I. mimo to potrafi mieszać więc koniec końców jak tylko ruszam z atakiem to kasuje front.
@isea: Jak się front skasuje to nie wracają na pozycje no ale chyba też muszą odpocząć gdy wojna trwa zbyt długo, ale ciężko wycofać dywizje gdy się rozpraszają i #!$%@? wie co robią. Grałem w Darkest Hour i dużo wygodniej sterowało się wojskiem :/
@isea: Oglądam sobie jak wygląda wojna domowa w Hiszpanii i tam AI steruje ładnie wojskiem, gdy zajmą prowincje to nie lecą do przodu od razu tylko wyrównują front, więc da się. Może po prostu tutaj #!$%@?łem za dużo wojska i komputer nie ogarnia :x
@Lesrley ale tu jest wszystko źle. Obejrzyj sobie poradnik od kałacha, to Ci wiele rozjaśni jak zacząć grę. Gra wcale nie jest łatwa, chociaż zaraz pojawi się gościu który napisze że to najłatwiejsza gra paradoxu i jak można mówić że jest trudna xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Lesrley: Stary, już 3 raz piszesz na wykopie że masz ten sam problem i 3 raz robisz te same błędy. Zobacz jakiś poradnik na YT jak ustawić marszałków i generałów bo już nie mam sił żeby to 3 raz tłumaczyć. Każdy generał ma mieć przypisanego marszałka! Znowu źle ustawiłeś plany bitewne, w sensie nie ustawiłeś planu sztabowego tylko zrobiłeś to samo gówno co z Finlandia, tzn plany generalskie zamiast marszałka i
@MshL: bonus po prostu zaczyna spadać tak jak podczas normalnej walki z włączanym frontem więc póki się atakuje to nie problem, z tym że trzeba pamiętać o włączeniu go na powrót na koniec ofensywy.