Wpis z mikrobloga

to ja sie wylamie - za nic nie chcialbym wrocic do czasow szkolnych, to juz studia byly lepsze, nie mowiac o pracy. Placa mi za to co robie, koncze robote to moge wylaczyc myslenie o pracy, przyjemniejsze otoczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DryfWiatrowZachodnich: Zgadzam się, za nic #!$%@? w świecie przechodzić to od nowa xD No może na dzień / dwa się cofnąć i sobie przypomnieć czasy
Pobierz L3gion - > to ja sie wylamie - za nic nie chcialbym wrocic do czasow szkolnych, to ju...
źródło: comment_1617742361AjbgjkJ24LHPWSMb0pKjRq.jpg
dalej zastanawiam się, jakim cudem połowa dzieciaków w Polsce miała dokładnie ten regał


@caslin: Ja też i do tego mam z nim złe wspomnienia xD Moja ex miała takie w swoim pokoju. Identyczny.
@Javert_012824: olał bym szkołe, bo wiedze juz bym miał z obecnego zycia po czym bym sie zainteresował giełda i bitcoinami oraz zakładami sportowymi i pewnie po niedługim czasie bym srał kasa, tylko czy to by było warte tego, ze nie poznałbym obecnej zony i nie miał moich 2 córek. Niby na pierwszy rzut oka fajna taka druga szansa ale w moim przypadku czy piniadze by mi wynagrodziły brak tego co mam