Wpis z mikrobloga

@Javert_012824
Akurat w podstawówce miałem w klasie Oskarków i Julki z dobrych domów (DOBRYCH nie średnich jak ja, wakacje zawsze na wyjazdach, kasa na wszystko, skutery,rowery,rolki, orginalne ciuchy,korki itp) ogólnie cwaniaków co się hajsem starych chwali do tego byli de3blami miałem tylko dwóch normalnych ziomków i koleżankę jedną...
Bym już z nimi drugi raz nie chciał przebywać bo mnie niektórzy wyzywali a czasem się nawet biliśmy....Z DZIEWCZYNKAMI TEŻ i do dziś widać
@Kunowitz: W 2012 1btc to około 0,86 zł. Jak wiec łatwo policzyć, dzisiaj miałbyś ok 13 000 000 zł. Jeśli komuś uda się cofnąć w czasie to jednak lepiej poprosić mamę o 100 zł bo lepiej mieć zapas. Tak dla bezpieczenstwa.
Ten obrazek doprowadził mnie do ciekawego spostrzeżenia, że wcale nie chciałoby mi się wracać do tych czasów i zaczynać wszystkiego na nowo, nawet mając wiedzę, którą posiadam dziś. Cenię sobie wszelkie dobre i złe decyzje oraz to, w jaki sposób mnie ukształtowały. Tajemniczość nadchodzących czasów porywa mnie bardziej. Choć miły był ten powiew nostalgii ʕʔ