Wpis z mikrobloga

Mireczki, chyba zostałem oszukany. Kupiłem olej do hamulców Shimano, miał być oryginalny, a przyszło coś takiego (pic rel). Kolor zupełnie inny, gęstość również (kiedyś kupiłem i był jak na obrazkach (pic rel w kom). Już nie wspomnę, że jest go 80 ml zamiast deklarowanych 100 ( ͠° °)
Kręcić małysza? Jak to załatwić? Nie lubię jak się mnie oszukuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rower #shimano #oszukujo #kiciochpyta
oporopowrotnik91 - Mireczki, chyba zostałem oszukany. Kupiłem olej do hamulców Shiman...

źródło: comment_1617808055OQvjs8kc4sI4t4GHUuiptM.jpg

Pobierz
  • 19
@oporopowrotnik91: nie tyle miękną, co allegro punktuje terminowość i wynik dyskusji.

Raz dałem ciała i jako sprzedający zamiast przez portal odpowiedziałem przez mejla (poinformowałem, żeby kupujący zrobił zwrot, bo to największa zaleta Allegro) i zaliczyło jako brak odpowiedzi w dyskusji obniżając mi ocenę. Tzn nie wiem do czego mi ta ocena (oprócz smarta do sprzedawania) :)
@Christophus_: @panato: @Paracelsus: @kanciak12: Zobaczcie odpowiedź sprzedającego:

Dziękuję za wiadomość.Najmocniej mi przykro że nie jest Pan zadowolony z dokonanego zakupu.
Co do oleju to otrzymał Pan dokładnie ten produkt który Pan zamówił. Spokojnie jest to najwyższej jakości hydrauliczny olej lecz importujemy go z pozaeuropejskiej dystrybucji stąd delikatnie różni się od tego dostępnego w Polsce. Nie wiem czemu tak jest ale tak jest niby ten sam produkt kupiony ale
@Christophus_: @kanciak12: jak mnie ktoś #!$%@? to nie ma przeproś xD Pan z działu technicznego shimano polska powiedział, że nigdy nie spotkał się z tak ciemym olejem. Dodał też, że jego gęstość jest zwykle jednakowa.
Towar oczywiście zwróciłem (mam GUB na telefon więc nie skusiłem się na ofertę), opisałem wszystko sprzedawcy i oczywiście poleci negatyw.
Dodatkowo Wam powiem, że sprzedający wysłał mi skan z urzedu celnego ze to "shimano brake
oporopowrotnik91 - @Christophus_: @kanciak12: jak mnie ktoś #!$%@? to nie ma przeproś...

źródło: comment_1617900753yrWVAj8UuUfEmwnFkDrAcv.jpg

Pobierz