Wpis z mikrobloga

Hej. Właśnie pobrałem HD moda i chciałem się podzielić swoimi przemyśleniami.... Ogólnie mam monitor o rozdzielczości 1920X1080 i wybieram sobie opcje 32 bit GDI 1180x664 albo 1066x600 (są to moim zdaniem najlepsze opcje). Gra wtedy bardzo ładnie wygląda, na mapie widać sporo obiektów itd ale już po kilku minutach strasznie bolą mnie oczy, wszystko jest takie małe. Dodatkowo irytuje mnie to że pole walki nie jest na cały ekren tylko w takim okienku. Myślę że przełączę sie na 16bitową wersje 800x600 czyli tak jak zwykła wersja na gogu ale będę miał te fajne usprawnienia. Na koniec dodam, że patrzyłem sobie na moją wersje steamową, tam modele wyglądają ładnie, są wysokiej jakości, na mapie wszystko jest duże i czytelne. Różnica w hd edition i hd mod jest taka że hd edition ma odświeżone modele a hd mod zwiększa tylko rozdzielczość co zmniejsza czytelność całej rozgrywki. Ale nie mam pretensji do twórców moda, bo przecież jest to tylko mod, który jest dodatkowo za darmo. Co sądzicie o tym modzie? Czy wy także uważacie że lepiej grać na standardowej rozdzielczości 800x600?
#heroes3
  • 3