Wpis z mikrobloga

Z jakimi rakami spotkaliście się na forach #motocykle? Głównie mam na myśli teksty alfa-jeźdźców i napinaczy niczym z elektrody XD #forum #motoryzacja #pytanie
Przede wszystkim musi być tutaj grafika mówiąca o bohaterstwie i codziennym narażaniu życia. Poza tym:
- klasyk, czyli MOTOCYKL, a nie motor,
- oglądanie czyichś opon i je.anie po kierowcy, że boki nie są zdarte i jest piz.a, a nie motocyklista,
- chcę kupić kask do 800zł. Odpowiedź: No nie wiem, jak chcesz ryzykować to Twoja sprawa. Ja jednak swoje życie cenię trochę bardziej. Czyli na 1500-2000zł? XD
- nie istnieją inne motocykle poza tym, którego dotyczy forum. Albo istnieją, ale powinny dawno być na złomie. Największa beka jest z hondziarzy. Suzuki to stuki-puki, Kawasaki to pękające ramy, Yamaha to wypadające dwójki, a Honda to Honda XD

Zapraszam do dzielenia się swoimi obserwacjami.
Przy okazji, nie dajcie sobie wmówić, że motocykliści to jedna wielka rodzina. Taką "rodzinę" to możecie sobie założyć z zaufanymi i oddanymi znajomymi.
BulgarskiTaboret - Z jakimi rakami spotkaliście się na forach #motocykle? Głównie mam...

źródło: comment_1618394103x8iy5X08Q54qogZRcMP2EY.jpg

Pobierz
  • 91
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@BulgarskiTaboret: mam mały staż ale mnie najbardziej zenuje druciarstwo-goscie montują jakieś ledy bez homologacji z chin, zdejmują na przegląd itp
Śmieszne są też posty 'sprzedaje swoje 650 bo po roku mocy mi brakuje' xD
A najgorsze co widziałem go zdjęcie kolesia że wybrał się na przejażdżkę z córa level może 4. Koleś ubrany od góry do dołu w ciuchy a dzieciak jedynie kask i zimowa kurtka. Ja #!$%@?... Im dłużej siedzę
@BulgarskiTaboret:
- #!$%@? po 125cc
- #!$%@? po 500c (kupiłbyś przynajmniej szejsetę albo 800cc)
- #!$%@? po 600, 650, 800cc bo "co to za motor co nie ma litra"
- ogólnie pojętej stereotypiarstwo, wyzywanie od dziadków bo chopper, od trupów bo sport, od debili bo ponad litr, każdy zły
- ciśnięcie po ludziach którzy nie umieją przegazowki, nie lecą ponad 140 na autostradach, nie przejeżdżają 20.000km rocznie na moto, nie robią
co jest nie tak z Africą w mieście? Pytanie bez podtekstów.


@josoof:

Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, bo jeździłem bardzo krótko i do tego najstarszą generacją. Z tego co pamiętam (dawno temu to było):

1. Wysoko się siedzi, daleko do ziemi. Nic dziwnego, bo w końcu wielkie enduro. Efekt jest taki, że jak masz mniej niż 180 cm, to przy każdym zatrzymaniu walczysz o to, by się nie wypieprzyć.
2.
@huntforfur: Ale nie ma w tym nic niepoprawnego. Po prostu w mowie potocznej jak ktoś mówi, ze chce kupić motor, albo ze jeździ motorem wszyscy wiedza o co kaman. Również definicja słownikowa pozwala na użycie słowa w tym znaczeniu, wiec nie ma o co strzępić. Tak samo możesz dyskutować z fanem broni o tym czy pocisk, nabój czy kula.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BulgarskiTaboret: ale akurat kwadratowe opony mnie śmieszą w #!$%@? xD
I to najczęściej właśnie u wyznawców bez litra nie ma jazdy, mistrzowie prostej których na krętej trasie objedzie ogarnięty kierowca 125cc xD

XDDD
@BulgarskiTaboret: jakiś czas temu mój kolega (który jeździ motocyklem od wielu lat i spędzał swego czasu każdy weekend na torze upalając) zapytał się na którejś z fejsbukowych grup motocyklowych o kamizelkę, działająca na zasadzie podobnej do poduszki powietrznej. W mieście różnie bywa, a to tam jeździ najczęściej. Post zebrał kilkadziesiąt komentarzy, z czego żaden wyrażający opinie o kamizelce, a najbardziej lajkowany brzmiał mniej więcej "byś wydał ten hajs na porządną lekcję