Wpis z mikrobloga

Z jakimi rakami spotkaliście się na forach #motocykle? Głównie mam na myśli teksty alfa-jeźdźców i napinaczy niczym z elektrody XD #forum #motoryzacja #pytanie
Przede wszystkim musi być tutaj grafika mówiąca o bohaterstwie i codziennym narażaniu życia. Poza tym:
- klasyk, czyli MOTOCYKL, a nie motor,
- oglądanie czyichś opon i je.anie po kierowcy, że boki nie są zdarte i jest piz.a, a nie motocyklista,
- chcę kupić kask do 800zł. Odpowiedź: No nie wiem, jak chcesz ryzykować to Twoja sprawa. Ja jednak swoje życie cenię trochę bardziej. Czyli na 1500-2000zł? XD
- nie istnieją inne motocykle poza tym, którego dotyczy forum. Albo istnieją, ale powinny dawno być na złomie. Największa beka jest z hondziarzy. Suzuki to stuki-puki, Kawasaki to pękające ramy, Yamaha to wypadające dwójki, a Honda to Honda XD

Zapraszam do dzielenia się swoimi obserwacjami.
Przy okazji, nie dajcie sobie wmówić, że motocykliści to jedna wielka rodzina. Taką "rodzinę" to możecie sobie założyć z zaufanymi i oddanymi znajomymi.
BulgarskiTaboret - Z jakimi rakami spotkaliście się na forach #motocykle? Głównie mam...

źródło: comment_1618394103x8iy5X08Q54qogZRcMP2EY.jpg

Pobierz
  • 91
nie dajcie sobie wmówić, że motocykliści to jedna wielka rodzina.


@BulgarskiTaboret: Oprócz tego że zakładanie wątku o najbardziej #!$%@? wątkach na forach też jest ciut #!$%@? to chciałem się odnieść do ostatniego.
Krótko mówiąc: kiedyś była a wielu ludzi jeżdżących na moto od dawno temu wciąż ma swoje grupy dobrych znajomych do których może i w środku nocy zadzwonić.

Gx
@BulgarskiTaboret:
1. Najśmieszniejszy był dla mnie jeden wykopek, co to się do "oficjalnego" klubu zapisał i komuś tam kiedyś na mirko odpowiedział, żeby się nie zdziwił jak dostanie kose na ulicy, bo ten sobie chciał jakieś spersonalizowane naszywki naszyć na kurtkę czy coś. Przebił każdego raka, z którym się spotkałem.

2. Artur Puzio #pdk

Poza tym jak coś mi nie pasuje (np. przywołane tu poprawianie motor na motocykl), to nawet nie