Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@itolek100 ja jebu, ale wszyscy mają ból zada xd w regulaminach stoi, że można z rowerem do autobusu, o ile się kupi drugi bilet, przynajmniej tak jest w chad MPK (edit: Wrocław) xd jeśli przewoźnik tego nie sprawdza, to już jest jego wina. i nikt nie pomyśli, że chłop może złapał gumę, albo nosił cement na 7, czy tam które piętro i już mu się dalej nie chce.
@sielka: Ja nie mam nic przeciwko, a skąd - problem jest gdy wsiądzie niepełnosprawny albo matka z wózkiem gdyż w rzeźni (tam gdzie jest miejsce do stania i przypięcia) to teoretycznie to oni mają tam pierwszeństwo i rowerzysta powinien wysiąść. Dlatego takie przyczepki na sezon letni powinny być stanardem na co którymś kursie, wystarczy oznaczyć w rozkładzie tak jak kiedyś pojazdy niskopodłogowe.
@Szaraban: Zgadza się z punktu widzenia kierowcy i pasażera takiego autobusu to najlepsze, tylko tak jak mówię, unijne przepisy swoje... No i porównajmy jeszcze ruch pieszy w Stanach vs ruch pieszy w Europie. W takim Londynie nawet autobusy przegubowe się nie sprawdziły, bo na wąskich drogach kosiły na zakrętach rowerzystów a gdzie jeszcze im takie wystające orurowanie przyprawić :D