Wpis z mikrobloga

Przeglądam rynek deweloperski i po raz kolejny rozkminiam co autor miał na myśli i jak wpadł na pomysł, że projekt tak krzywych ścian ma szansę się sprzedać. Any ideas? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak oni sobie to wyobrażają? Krzywa kuchnia na wymiar? Przycinanie płytek i paneli? Już pominę komfort psychiczny przebywania w tak pokrzywionych pomieszczeniach, na 40 m2.
Kto tych architektów wypuszcza ze szkoły? Kto im daje jakiekolwiek kwalifikacje do wykonywania zawodu?

#krakow #patodeweloperka
a.....l - Przeglądam rynek deweloperski i po raz kolejny rozkminiam co autor miał na ...

źródło: comment_1618735890j4g1teGcReYj0KMQcqCbj2.jpg

Pobierz
  • 108
@allesisthelal: bo najpierw się planuje brykę budynku a później dzieli w środku na mieszkania... Chyba :D

zrobić mniejszy budynek

Przecież runo zysk chodzi. Wiadomo że deweloper, który inwestuje kilkadziesiąt baniek w budowę bloku chce wyciągnąć maksymalny zysk z inwestycji i ma w dupie ze ktoś będzie miał krzywą ścianę. I tsk ktoś kupi to mieszkanie
@allesisthelal: nie mi oceniać czemu ludzie kupują takie mieszkania. Wiem natomiast że jak ja szukałem mieszkania to też musiałem iść na sporo kompromisów bo prawdę mówiąc wybiera się z dostępnych opcji w budżecie. I też się od rodziny i znajomych nasłuchałem a czemu okno na północ, a czemu okna tylko ja dwie strony z a #!$%@? miejsce, a ta winda to nie za głośno, a od ulicy to pył będzie, a